comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kadlec: "Fenerbahçe ile aramızda büyük fark var"

02 Ağustos 2022, Salı 18:58
Kadlec:

Slovacko futbolcusu Kadlec, "Favori Fenerbahçe. İki takım arasında çok büyük fark var." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki rakibi Slovacko'nun futbolcusu Kadlec, sarı lacivertlilerle karşılaşacakları maç öncesi Çekya basınına konuştu. 

Fenerbahçe'de de bir dönem futbol oynayan Kadlec şu açıklamaları yaptı:
"DİNAMO KİEV KARŞISINDA FENERBAHÇE'Yİ DESTEKLEDİM"

İtiraf ediyorum. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde daha fazla tur geçmesi için destekledim. Şimdi tekrar Fenerbahçe ile karşılaşacağım. Aslına bakarsanız bu benim için güzel bir kariyer sonu hikayesi. 

"MAÇTAN SONRA SOHBET EDERİZ"

Eski takım arkadaşlarımdan kimse kalmadı. Ancak kulübün başkanını tanıyorum. Ayrıca ekipten birkaç. kişi. Tanıdığım kişileri görmekten dolayı mutlu olacağım. Ancak maçtan sonra sohbet etmeyi tercih ederim. Maçtan önce konsantrasyonumu bozmayı sevmiyorum. 

"FENERBAHÇE İLE ARAMIZDA BÜYÜK FARK VAR"

Fenerbahçe ne pahasına olursa olsun Avrupa kupalarında ileri gitmek isteyecektir. Motivasyonları düşmeyecektir. Trabzonspor ile oynadığımız hazırlık maçı ölçü değil. Bu turda Fenerbahçe'nin favori olduğunu saklamaya gerek yok. Fenerbahçe büyük bir Avrupa kulübü. Bize göre ekonomik fırsatları daha fazla. Arada fark var. Bundan 5 yıl önce Slovacko'nun Fenerbahçe ile Avrupa kupalarında karşılaşacağını söyleseydiniz kim inanırdı bilmiyorum. İki kulüp kıyaslanamaz. Biz daha mütevazi bir kulübüz. Ancak Fenerbahçe'yi gafil avlamak için elimizden geleni yapacağız. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!