comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kadıköy'de Lincoln Henrique şov

04 Ağustos 2022, Perşembe 22:21
Kadıköy'de Lincoln Henrique şov

Fenerbahçe, UEFA Avurpa Ligi ön eleme turu ilk maçında Slovacko'yu 3-0 mağlup etti. Lincoln Henrique golleri ve performansıyla geceye damga vurdu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Slovacko'yu 3-0 mağlup etti. 2 gol, 1 asist performansıyla geceye damgasını vuran Lincoln Henrique, maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

"BİZDEN BEKLENTİLERİN BİLİNCİNDEYİZ"
Fenerbahçe büyük bir takım. Çok fazla kaliteli futbolcu var. Duran toplarda güçlü oluyorsunuz. Ben varım. Arda var. İrfan da çok iyi vuruyor. Antrenmanlarda çok çalışıyoruz bunun için. Zor bir sezon bekliyorum. Kolay olmayacak. Bizden büyük beklenti var. Bunun bilincinde çok iyi çalışıyoruz. Hedeflerimiz kupalar kazanmak. Fenerbahçe'de tarih yazmak istiyoruz. Bunun için kupalar kazanmamız gerekiyor. Çok çalışıyoruz. 

Lincoln Henrique, Exxen TV'de Gökhan Abdik'in "Nasıl bir sol ayak bu?" sorusuna ise "Sol ayağım benim için çok önemli. Esas ayağım. Sol ayağımı geliştirmek için çok çalışıyorum. Takımımızda çok sayıda kaliteli futbolcu var. Ben, Arda, İrfan da iyi vuruyor. Antrenmanlarda da sıkı şekilde çalışıyoruz." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!