comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kadıköy'de "Damat istifa!" sesleri! Büyük protesto

08 Şubat 2020, Cumartesi 22:36
Kadıköy'de

Fenerbahçe taraftarları Aytemiz Alanyaspor maçının ardından hakem Ümit Öztürk'ü protesto etti. 

FutbolArena - Süper Lig 20. haftasında Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor maçında sarı laciverli taraftarlar 1-1 biten maçın ardından hakem Ümit Öztürk'e büyük tepki gösterdi.


Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor maçı Mustafa Pektemek'in pozisyonu penaltı tepkisi


Son dakikada Mustafa Pektemek'in elle oynaması gerekçesiyle penaltı beklenilen pozisyonda devam kararını protesto eden taraftarlar, ıslıklarla hakem Ümit Öztürk'ü protesto etti. 

DAMAT İSTİFA TEZAHÜRATLARI!
Özellikle Trabzonspor maçı sonrasında hakeme büyük tepki gösteren Fenerbahçe cephesinde taraftarlar, Alanyaspor maçının bitiş düdüğüyle birlikte tribünlerde "Damat istifa!" diye bağırdı. 

Son dakikadaki pozisyonla ilgili Mustafa Pektemek ise "Karşılıklı penaltılar olabilir. Bugün böyle bir gündü. Fenerbahçe'yi yenmek isterdik ama 1 puan da iyidir, kötü değil." açıklamasını yaptı. 

RIDVAN DİLMEN: "JAİLSON'DA ÇAĞIRIYORSUN, BUNDA NİYE ÇAĞIRMIYORSUN?"

Fenerbahçe'nin penaltısını performansını ben beğenmedim. Hakemler yangına körükle gidiyor. Bu söylemlerin sebebi bu. Allah'ın tokatı öyle vardır ki, sana öyle bir pozisyon getirir ki. Al sana buyur der! Mustafa Pektemek'in eli açık sekiyor, eline geliyor mu! Jailson'a penaltı değil dedim buna da değil dedim. Ancak Jailson'a çağırıyorsan buna niye çağırmıyorsunuz?" 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"