comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Joseph Yobo: 'Fenerbahçe küme düşmez!

03 Mart 2019, Pazar 18:20
Joseph Yobo: 'Fenerbahçe küme düşmez!

Fenerbahçeli eski futbolcu Yobo, sarı lacivertli takımın bu sezonki performansını değerlendirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Yobo, takımın bu sezon içinde bulunduğu durum hakkında açıklamalarda bulundu. Sarı Lacivertlilerin zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Yobo, değişim sürecinde sancılar yaşandığını fakat Fenerbahçe'nin sert ve büyük bir takım olduğunu söyleyerek bu durumdan kurtulacağını ifade etti. 

Goal'e konuşan Yobo'nun ifadeleri şu şekilde:
Fenerbahçe şu anda kötü bir sezon geçiriyor. Kötü bir zamalama. Ancak bazen hayatta üç adım öne atmak için bir adım geri atacağınız zamanlar oluyor. Bunu yapmanız gerekir. Fenerbahçe'nin yapması gereken şey de bu. Çünkü yeterince sert ve büyük bir takım. Küme düşmeyecekler. 

"FENERBAHÇE KÜME DÜŞMEZ! TOPARLANACAKLARDIR"

Oyuncuların takımla bütünleşmesinin zaman alabileceğini söyleyen Yobo, "Bu biraz zaman alıyor. Bu yüzden değişim süreci Fenerbahçe'yi olumsuz etkiledi. Sezon sonuna doğru takımın daha iyi sonuçlar alacağından eminim." dedi. 


Fenerbahçe'nin bu sezon yaptığı transferler


Fenerbahçe'nin dün Rizespor karşısında sahaya çıkan kadrosunda, sezon başında transfer edilen 11 oyuncudan hiçbiri yer almadı. Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Harun Tekin, Ayew, Frey ve Jailson, teknik direktör Ersun Yanal tarafından yedek bırakıldı. Slimani ve TFF listesine yazılmayan Yassine Benzia kadronun dışında kaldı. Bu futbolcuların yanı sıra sezon başında alınan ve sakatlığı bulunan Tolga Ciğerci de kadroda yer almadı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"