comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Josef de Souza için West Bromwich Albion'un transfer takibi bitmiyor

28 Aralık 2017, Perşembe 09:26
Josef de Souza için West Bromwich Albion'un transfer takibi bitmiyor

Fenerbahçe'nin en istikrarlı oyuncularından biri olan Josef de Souza'nın peşini Premier Lig ekibi West Bromwich Albion transferde takibi bırakmıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin geldiği sezondan beri en çalışkan ve istikrarlı oyunculardan biri olan Josef de Souza için West Bromwich Albion'un sezon başından beri transfer takibi devam ediyor.
 

Fenerbahçe'de Josef de Souza için West Bromwich Albion'un teklifi


Sarı-Lacivertli takımın Brezilyalı oyuncusu için Aykut Kocaman 'satmayın' raporu vermesine karşın West Bromwich Albion yeni bir teklif hazırlığına girdi.

Fanatik'in iddiasına göre, West Bromwich Albion, Josef için Fenerbahçe'nin kapısını bir kez daha çalacak. Bu kez teklif edilecek rakamın 15 milyon Euro olması bekleniyor. Aykut Kocaman'ın bu nedenle Josef'in satılmasına sıcak bakmadığı ancak kulübün ekonomik anlamda rahatlaması için transfere onay verdiği öğrenildi.
 

Fenerbahçe'de Josef de Souza'nın istikrarı


Fenerbahçe'de 2015 yılında Terraneo ve Pereira döneminde başlayan yapılanma sürecinde Josef, Kjaer, Nani ve Van Persie gibi önemli yıldızlar alınmıştı. Fenerbahçe'de o sezondan bu sezona kadar takımda istikrarını koruyan tek yabancı oyuncu Josef de Souza olarak kayda geçti
Fenerbahçe'de Josef şu anda takımda hala forma giyen tek isim. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri arasında olan Josef de Souza şu ana kadar Fenerbahçe formasını 11 kez giyerken hiçbir hoca kendisinden vazgeçmedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.