comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Josef de Souza: "Biz şampiyon olacağız"

29 Eylül 2022, Perşembe 17:32
Josef de Souza:

Josef de Souza, Ankaragücü maçından sonra instagram hesabından yaptığı paylaşımın ayrılık olarak yorumlanmasıyla ilgili, "Ben duygularını yoğun yaşayan bir insanım. O günkü paylaşımım yine duygusallık ve cezanın verdiği psikolojikten kaynaklıydı. En büyük düşüncem Beşiktaş'ın şampiyon olması. Sonraki süreç doğal olarak ilerleyecek." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Josef de Souza, Fenerbahçe derbisi öncesinde beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. 

"TÜRK HALKINI ÇOK SEVİYORUM"
Türk halkını çok seviyorum. Benimsiyorum. Brezilya insanıyla Türk insanı çok benzer. Türk insanı da acı çekiyor. Hayalleri var. Hayallerinden vazgeçmiyor. Savaşıyor. Brezilya da böyle. Çok zor şartlar altında yaşayan insanlar var. "

"O GÜNKÜ PAYLAŞIMIM DUYGUSALLIKTAN VE CEZADAN KAYNAKLANDI"

Ben duygularımı çok yoğun yaşayan bir insanım. Bazen çok yoğun yaşadığım iyi veya kötü sonuçları oluyor. O maçta olanlar yaşandı. Beni çok üzmüştü. Asıl beni üzen şey, orada aldığım cezaydı. O ceza bence kabul edilebilir ceza değildi. Hiçbir futbolcu benim yaptığımdan dolayı böyle bir ceza almamalı. Çok duygusalım. Hislerimi yoğun yaşarım. Bazen duyguların yoğun olduğunda hayal kırıklığına uğrayınca bazı şeyler söyleyebiliyorum. O an duyguların yoğunluğu ve cezanın verdiği psikolojiyle duygusal konuşmuştum. En büyük düşüncem Beşiktaş'ın şampiyon olması. Sonrasındaki süreç doğal gelişir. 

"FENERBAHÇE'YE SAYGI DUYUYORUM"

Fenerbahçe'ye saygı duyuyorum. Ancak ben Beşiktaş'ın futbolcusuyum. Geçen sene gollere sevindiğim için eleştirildim. Karakterim eleştirildi. Eğer Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Fenerbahçe ile kötü bir şey söylesem bu karaktersizlik olur. Sahada o golleri kutlamak benim yapımın bir parçası. Futbolun bir parçası. Çünkü ben Beşiktaş'ın futbolcusuyum. İçimden geldiği gibi saygısızlık yapmadan sevinmek en doğal hakkım. Bazı oyuncular sevinmeyebilir eski takımına gol atınca. Onların tercihi. Yanlış değil. Ben Josef de Souza'yım. Farklıyım. Kendime ait karakterim var. Saygısızlık yapmadan sevinmeyi doğal buluyorum. Derbide inanılmaz bir atmosfer olacak. Derbileri detaylar belirleyecek. Bunu çalışıyoruz. Nasıl iyi noktaya getireceğimiz konusunda hazırlanıyoruz. Sonunda galip geleceğimize inanıyorum.

"VALERIEN ISMAEL HAKKINDA"

Başımıza bizimle birlikte çok iyi çalışan, takımı bir adım yukarı götürmeye çalışan hocamız var. Şanslı hissediyorum. Galibiyetlerle herkesi mutlu edeceğiz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!