comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus'tan geleceğiyle ilgili açıklama

19 Mayıs 2023, Cuma 09:38
Jorge Jesus'tan geleceğiyle ilgili açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Trabzonspor galibiyetinin ardından "Matematiksel olarak imkanımız olduğü sürece sonuna kadar inanıp mücadele edeceğiz." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 34. haftasında sahasında Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, galibiyetin ardından  matematiksel olarak şansları olduğu sürece şampiyonluğa inanmaya devam ettiklerini söyledi.
JORGE JESUS'UN AÇIKLAMALARI

"İlk yarı hem defansif hem de ofansif olarak iyi oynadık. Trabzonspor'u hiç çıkarmadık. Golü de bulduk. Özellikle attığımız üçüncü gol, büyük ve iyi takımların atabileceği bir goldür. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Matematiksel olarak şansımız olduğu sürece inanmaya devam edeceğiz, çünkü kaliteli bir takımız. Trabzonspor'a karşı öz güven olarak ne durumda olduğumuzu gösterdiğimizi düşünüyorum."

Jorge Jesus basın toplantısında Fenerbahçe'deki geleceğiyle ilgili soruya, ""Henüz geleceğimle ilgili hiçbir karar vermedim. Kafamdaki tek düşünce Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu 2 yarış. Kupada final ihtimalimiz var ki bu bizim için çok önemli. Finale çıkmak kupa kazanabilmek demek. Kafamdaki konu takımın içinde olduğu durum. Çalışmalara devam ediyoruz. Başkanımızla konuşmuştuk, bu konuda ikimiz de sakiniz. Buraya gelirken taraftarlarımızın beni çok istediğini hissettiğim için gelmiştim. Taraftarlarımız sosyal medyada binlerce mesaj atmıştı. Bu konular zamanla çözülür." yanıtını verdi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!