comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus'tan Fenerbahçe ve Flamengo yanıtı: 'Son tarih'

05 Mayıs 2022, Perşembe 17:19
Jorge Jesus'tan Fenerbahçe ve Flamengo yanıtı: 'Son tarih'

Brezilya'da sadece Flamengo'yu çalıştırmak istediğini açıklayan teknik direktör Jorge Jesus, muhtemel yeni adresleri olarak Fenerbahçe ve Flamengo'yu işaret etti.

FutbolArena Dış Haberler - Portekizli teknik direktör Jorge Jesus, Brezilya basınından UOL Esporte'ye Fenerbahçe ve Flamengo hakkında açıklamalarda bulundu. 

"FLAMENGO'YA DÖNMEK İSTERİM AMA BENİM ELİMDE DEĞİL"
"Flamengo'ya geri dönmek isterim, evet ama bu sadece benim elimde değil. En azından 20 Mayıs'a kadar bekleyebilirim. Ondan sonra bir karar vermem gerekiyor."

"FENERBAHÇE VE FLAMENGO DIŞINDA BREZİLYA'DAN GELEN TEKLİFLERİ REDDETTİM"

"Atletico Mineiro, Corinthians ve Fluminense'den teklif aldım. Fenerbahçe haricindeki teklifleri basit bir nedenden ötürü reddettim. Brezilya'da sadece Flamengo'yu çalıştırmak istiyorum. Benfica'dan Sporting'e geçtiğimde çektiğim acılar bana yetti."

"ŞU AN BREZİLYA'DAKİ EN İYİ PORTEKİZLİ HOCA VITOR PEREIRA"

"Şu anda Brezilya'da çalışan teknik direktörler arasında Vitor Pereira en iyisi. Portekiz'deki başarılarına bir bakın. Bir takımın hücumda nasıl oynaması gerektiğini biliyor. Belki de sahip olduğu kadroyla sorunları vardır. O çok iyi bir hoca."

MUHABİR NOTU: "EN MUHTEMEL ADRES FENERBAHÇE"

UOL Esporte'nin muhabiri Renato Mauricio Prado ise röportaja eklediği notta, Fenerbahçe'nin en muhtemel adres olduğunu vurgularken, Flamengo'nun 20 Mayıs'a kadar harekete geçmemesi halinde Jorge Jesus'un Fenerbahçe yoluna gireceğini yazdı.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!