comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus'tan Cristiano Ronaldo açıklaması

16 Ağustos 2022, Salı 00:52
Jorge Jesus'tan Cristiano Ronaldo açıklaması

Jorge Jesus, Kasımpaşa galibiyetinin ardından "Maça çok iyi başladık. Kasımpaşa, forvetlerimizi durduramadı. Güzel bir galibiyet oldu." dedi. 

FutbolArena - Fenrbahçe, Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Kasımpaşa'yı 6-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"KASIMPAŞA, FORVETLERİMİZİ DURDURAMADI"

Oyuncularımı kutluyorum. Bugünkü maçı kolaylaştırdılar. Anahtarı maça iyi başlamaktı. Çok iyi, tempolu ve sert başladık. İlk 15 dakikada gol bulduk. 2, 3'ü de bulabilirdik. Bugün rakibimiz Fenerbahçe forvetlerini durduramadı. Güzel bir galibiyet aldık." 

"ARDA GÜLER'İN ÖNÜ ÇOK AÇIK"

"Arda genç bir oyuncu. 17 yaşında. Önü çok açık. Çok üst seviyelere gelişebilecek bir yeteneği var. Kısa süre içinde çok fazla şey göstermeye çalıştı. Bazen bir şeyleri tek başına yapmaya çalışıyor. Bugün de 20 dakika oynadı. Kendini göstermek istedi. Ona bunu söyledim. Kendini gösterme baskısı altında oynama dedim. Kendi futbolunu oyna dedim. Sonra toparladı ve güzel performans sergiledi. 

"CRISTIANO RONALDO SORUSUNA CEVAP"

"Evet. Cristiano Ronaldo ile arkadaşız. Onun farklı hedefleri, hırsları var. 5 büyük ligde oynamak ister. Fenerbahçe'ye kesinlikle gelmeyecek. Ben istemediğim için değil, o istemediği için. Nereye gideceğini bilmiyorum." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!