comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus'a övgü: "Herkese ders veriyor"

21 Eylül 2022, Çarşamba 00:57
Jorge Jesus'a övgü:

Ogün Temizkanoğlu, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un sarı lacivertli takıma yaptığı dokunuştan övgüyle bahsetti.

FutbolArena - Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde rotasyonlu kadrolarla olumlu sonuçlar elde eden Fenerbahçe'de Jorge Jesus etkisi alkış topladı. 

TRT Spor yorumcusu Ogün Temizkanoğlu, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un sarı lacivertli takıma yaptığı dokunuştan övgüyle bahsetti.
"JORGE JESUS HOCALIK DERSİ VERİYOR"

"Jorge Jesus geldiğinden beri bu kadar rotasyon olmasına rağmen herkese hocalık dersi veriyor. Bir takım 8 oyuncu değişince aynı tempoyla ve aynı iştahla oynuyorsa bunu sağlayan teknik direktördür. Futbolcuların ona göstermiş olduğu saygıdır."

"YAPTIĞI KOLAY BİR DEĞİL"

"Jorge Jesus'un yaptığı çok kolay bir iş değil. Çok gördük, bazı takımlar 1-2 oyuncu eksik olduğu zaman tamamiyle farklı bir oyun içerisindeki takım haline geliyor. Fenerbahçe'de herhangi bir oyuncu diğerini aratmıyor. Bu kadar değişkenlikle aynı verimi alan bir teknik direktörden bahsediyoruz. Herkesin ders alması gereken bir duruşu ve öğretisi var."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!