comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus maç sonu Fenerbahçe taraftarlarına seslendi

06 Nisan 2023, Perşembe 23:16
Jorge Jesus maç sonu Fenerbahçe taraftarlarına seslendi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Kayserispor maçının ardından taraftarlara seslenerek, "Bir ricam var. Birlik olalım. Bazılarına sevgi, bazılarını eleştirmesinler. Portekiz'de şöyle deriz. Çirkin ördek yavrusu yapmasınlar hiçbir oyuncuyu. Hedeflerimize ulaşmak için birlik olmalıyız." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nda Kayserispor'u 4-1 yenerek yarı finale yükseldi. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"SON MAÇ İYİ GEÇMEMİŞTİ AMA FUTBOLDA BÜYÜK TAKIMLARIN BAŞINA BUNLAR GELEBİLİYOR"

Çok mutluyuz yarı finale çıktığımız için. Bugün Fenerbahçe taraftarı için özel geceydi. Basketbol, voleybol. Fenerbahçe sadece futbol kulübü değil. Zaferlerle dolu gece oldu. Son maç bizim için iyi geçmemişti. Büyük takımların başına bazen böyle şeyler geliyor. Dün Barcelona 4-0 kaybetti Real Madrid'e. Liverpool, Manchester United'ı 7-1 yendi. Futbolda bunlar oluyor. Yapmamız gereken şey yanlışlarımızı düzeltmek.

Fenerbahçe taraftarlarına seslenen Jorge Jesus, "Fenerbahçe taraftarlarından bir ricam var. Birlik olalım. Fenerbahçe çok büyük kulüp. Birlik olmalıyız. Bölünmeler olmasın. Son mağlubiyet hepimizi üzdü. Oyunculara sevgi göstersinler. Özgüven aşılasınlar. Ligin bitmesine daha 2 ay var. Taraftarlarımızdan ricam oyuncu seçmesinler. Bazılarına sevgi, bazılarını eleştirmesinler. Portekiz'de şöyle deriz. Çirkin ördek yavrusu yapmasınlar hiçbir oyuncuyu. Hedeflerimize ulaşmak için birlik olmalıyız." ifadelerini kullandı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!