comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jorge Jesus Avrupa'daki hedefini açıkladı

11 Ağustos 2022, Perşembe 22:16
Jorge Jesus Avrupa'daki hedefini açıkladı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Slovacko maçının ardından "7 farklı oyuncu sahaya sürdük. Hem tur, hem de takım içi rekabet konusunda bu maçtan istediğimizi aldık." dedi. Altay Bayındır ise basın mensuplarına, "Başarı için birlikte olmalıyız." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Slovacko'yu eleyerek play-off turunda Austria Wien'in rakibi oldu. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"7 FARKLI OYUNCU SAHAYA SÜRDÜK"

Bugün 7 farklı oyuncu sürdük sahaya. Onlara maç ritmi kazandırmak ve oyuncular arası forma rekabeti önemli. Oyuncularımız istediklerimizi karşıladılar. Aynı zamanda turu geçtik. Bu akşam istediğimizi aldık.

"ARDA GÜLER'İN PERFORMANSI İYİYDİ"

Teknik Direktör sahadaki oyuncularına pozisyon, disiplin, davranış anlamında yardım etmeli. Tabii ki bu her zaman mümkün olmuyor. Ben maçı yaşayan bir antrenörüm. İşler iyi gitmediğinde onlara yardım etmeye çalışıyorum. Arda Güler yardımcı hakemlerle biraz fazla konuşuyordu. Yaşı henüz çok genç. Yardımcı olmaya çalıştık. Ancak bugün performansı çok iyiydi. 

ALTAY BAYINDIR'IN AÇIKLAMALARI

Uzun süredir şampiyonluk beklentisi var. Herkesten çok isteyen bizleriz. Birlikte olmamız lazım. Birlikte hareket edelim ki, başarı gelsin. Her daim. Futbol bu. Maç da kaybedeceksin. Tabii sahada görmek istenen şey mücadele. Hırs, istek. Bunun farkındayız. Bundan sonrası için her şeyimi vereceğiz. 


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!