comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jesus: 'Fenerbahçe'ye para için gelmedim. Daha az kazanıyorum'

25 Ağustos 2022, Perşembe 22:48
Jesus: 'Fenerbahçe'ye para için gelmedim. Daha az kazanıyorum'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, "Fenerbahçe, Avrupa'da en iyi 30 takım arasında olmalı. Avrupa'da üst sıralarda olmalı. Bunun için Avrupa'da kazanmanız gerekiyor ve biz de bunu yapıyoruz. Yola devam." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Austria Wien'i 4-1 yenerek gruplara kaldı. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"Futbolcularımızı ve taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Taraftarları mutlu etmek istiyorum. Ceplerinden para harcayarak stada geliyor. Onlara güzel gösteri sunmak, onları mutlu etmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi arenasında yer alıyorsanız 3 günde bir maç oynuyorsunuz demektir. Hep aynı oyuncularla oynamanız mümkün olmaz. Aynı verimi alamazsınız. 22-23 kişilik takım kurmaya çalışıyoruz. Oyuncularımın hepsine güveniyorum. Onlara güvendiğim için bu rotasyonu yapıyorum. İlk hedefimiz gruplara kalmaktı. Şimdi Avrupa'da maç maç bakacağız. Gidebildiğimiz kadar ileri gitmek istiyoruz. Tabii ki ana hedefimiz lig şampiyonluğu. Ancak Avrupa'da da gidebildiğimiz kadar gitmek istiyoruz. Fenerbahçe'nin Avrupa'da yukarılarda olması için kapasitesi var. 

"PARA İÇİN GELMEDİM"

Jorge Jesus Fenerbahçe taraftarlarının kendisine yönelik sevgi seline karşılık, "Ben buraya finansal şartlarımı daha iyi hale getirmek için gelmedim. Portekiz'de kazandığımdan daha az kazanıyorum burada. Fenerbahçe taraftarlarının, oyuncularının sevgisini hissettim. Bunu görmek beni işime aşık ediyor." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!