comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İtalyan gazeteci açıkladı! Fenerbahçe'nin Kolarov transferinde şok gelişme

23 Haziran 2019, Pazar 17:08
İtalyan gazeteci açıkladı! Fenerbahçe'nin Kolarov transferinde şok gelişme

Fenerbahçe'nin transferi için büyük çaba sarf ettiği Aleksandar Kolarov, Tuttosport'ta görev yapan İtalyan gazeteci Federico Masini'ye göre Roma'nın  yeni teknik direktörü Paulo Fonseca tarafından ikna edildi.

FutbolArena - İtalya'nın saygın gazetesi Tuttosport'ta görev yapan İtalyan gazeteci Federico Masini, Fenerbahçe'nin Aleksandar Kolarov transferi hakkında FutbolArena'ya yaptığı açıklamada olumsuz gelişmeler aktardı. 
 

Kolarov Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


FutbolArena'ya son durumu aktaran Federico Masini, Roma'da göreve gelen yeni teknik direktörü Paulo Fonseca'nın Aleksandar Kolarov'un gidişine engel olduğunu ifade etti.

Sırp yıldız ile görüşen Fonseca, Aleksandar Kolarov'u kadroda kalması konusunda ikna etti. Tuttosport'ta görev yapan İtalyan gazeteci Federico Masini, Sırp yıldızın Fonseca ile konuştuğunu ve takımda kalacağını yazdı
KOLAROV ROMA'DA MI KALIYOR?

Öte yandan İtalyan basınındaki haberlere göre, Fonseca önümüzdeki sezon Kolarov'un takımda kalmasını istediğini yönetime bildirdi ve Sırp futbolcuyla yaptığı özel görüşmede kendisine ihtiyacı olduğunu söyledi. Fonseca, Roma'da yeni sezonun kadro planlaması çalışmalarını sürdürürken, Kolarov'un bu planlamanın temel taşlarından biri olduğunu hem futbolcuya, hem de yönetime iletti. 
 

Aleksandar Kolarov Roma performansı


İtalya Serie A ekiplerinden Roma'nın formasını terleten Kolarov bu sezon Roma ekibi ile 43 karşılaşmada 3,747 dakika süre aldı. Kolarov bu süre zarfında İtalyan ekibinde 9 gol, 2 asistlik katkı verdi.
​​​​​​​
Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"