comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İşte Fenerbahçe'de gönderilecek futbolcular listesi

21 Mart 2019, Perşembe 18:44
İşte Fenerbahçe'de gönderilecek futbolcular listesi

Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe'de yönetim sözleşmesi sona erecek 9 futbolcudan sadece Martin Skrtel'e sözleşme önermeyi planlıyor.

FutbolArena - Ersun Yanal yönetiminde gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmayı hedefleyen Fenerbahçe'de sezon sonunda bir çok futbolcunun sözleşmesi sona erecek. Fenerbahçe yönetimi gelecek sezon öncesinde sözleşmesi bitecek 9 isimden sadece Martin Skrtel ile yoluna devam etmek istiyor. 


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'de kimler gönderilecek?


Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda gelecek sezonun kadro planlamasına şimdiden başladı. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, sözleşmesi sona erecek 9 isimden sadece Martin Skrtel ile anlaşma zemini yoklayacak olan Fenerbahçe yönetimi Roberto Soldado ve Valbuena'nın durumuna sezon sonunda karar verecek.

MARTİN SKRTEL'E DÜŞÜK MAAŞ TEKLİFİ
Tarihin en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe'de yönetim 8 isimle yolları ayırıp en az 8 yıldız takviyesi ile bu sezon yaşanan kötü günlerin izlerini silmeyi hedefliyor. Alınan bilgiye göre Fenerbahçe yönetimi sözleşmesi bitecek 9 yıldız isimden sadece Martin Skrtel'e düşük bir maaş teklif edecek. Slovak yıldızın teklifi kabul etmemesi durumunda ısrar edilmeyecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"