comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Yüksek kimdir, kaç yaşında? İsmail Yüksek nasıl bir futbolcu? İsmail Yüksek nerede oynuyor?

08 Mayıs 2020, Cuma 14:15
İsmail Yüksek kimdir, kaç yaşında? İsmail Yüksek nasıl bir futbolcu? İsmail Yüksek nerede oynuyor?

İsmail Yüksek kimdir, İsmail Yüksek kaç yaşında, İsmail Yüksek nerede oynuyor gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

İsmail Yüksek kimdir, İsmail Yüksek kaç yaşında, İsmail Yüksek nerede oynuyor, İsmail Yüksek nasıl bir futbolcu, İsmail Yüksek hangi mevkide oynuyor, İsmail Yüksek yaşı, İsmail Yüksek transfermarkt gibi aramaların yanıtlarını haberimizde derledik. Fenerbahçe'nin transferde anlaşma sağladığı genç futbolcu İsmail Yüksek ile ilgili tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.
 

İsmail Yüksek kimdir, kaç yaşında? İsmail Yüksek nasıl bir futbolcu?


Gölcükspor forması giyen genç futbolcu İsmail Yüksek, 21 yaşında. Orta sahada ofansif olarak forma giyen İsmail Yüksek, gol yollarındaki etkinlğiyle dikkat çekiyor. İsmail Yüksek bu sezon ligde oynadığı 27 maçta 8 gol atma başarısı gösterdi. Fenerbahçe'nin geleceğe yatırım olarak transfer ettiği İsmail Yüksek'ün disiplinli oyun yapısı ve çalışanlığının ön plana çıktığı ifade ediliyor. İsmail Yüksek önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe'de de adından söz ettirebilecek potansiyele sahip olduğu kaydediliyor.
 

İsmail Yüksek kimdir, kaç yaşında?


Gölcükspor forması giyen İsmail Yüksek, Bursa altyapısında yetişti. 21 yaşındaki genç futbolcu orta sahada görev alıyor. Bu sezon 27 maçta forma giyen İsmail Yüksek, 8 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"