comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'ın Karagümrük maç sonu sözleri

27 Kasım 2023, Pazartesi 01:11
İsmail Kartal'ın Karagümrük maç sonu sözleri

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fatih Karagümrük galibiyetinin ardından "Süper Lig'de en çok milli takıma oyuncu gönderen takım Fenerbahçe. 13 oyuncu gönderiyoruz. Kolay değil. Öbür tarafından bakalım. Bugüne kadar hiçbir zaman sakatlara eksiklere sığınmam dedim ama ayrıca önemli eksiklerimizle maça çıktık. Oynayan oyuncularım ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Geriden gelerek karakter koyduk ve galip geldik." açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 13. haftasında sahasında Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
DEĞERLENDİRME:

Bu maçın zor geçeceğini biliyorduk. Fatih Karagümrük son haftalarda çıkışta olan bir takım. Süper Lig'de en çok milli takıma oyuncu gönderen takım Fenerbahçe. 13 oyuncu gönderiyoruz. Kolay değil. Öbür tarafından bakalım. Bugüne kadar hiçbir zaman sakatlara eksiklere sığınmam dedim ama ayrıca önemli eksiklerimizle maça çıktık. Oynayan oyuncularım ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Geriden gelerek karakter koyduk ve galip geldik.

HAKEM SORUSUNA YANIT:

Bugüne dek hakemlerle ilgili konuşmadım. Bugün de konuşmayacağım. Sezon başından beri birçok pozisyonumuz var. Hiçbirinde konuşmadım. Yine konuşmayacağım."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!