comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan taraftara: "Üzülüyorum bu duruma"

17 Şubat 2022, Perşembe 23:43
İsmail Kartal'dan taraftara:

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Slavia Prag maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Konferans Ligi'nde sahasında Slavia Prag'a 3-2 mağlup oldu. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"RÖVANŞTA TURU GEÇMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

Dengel bir maçtı. Rakip girdiği pozisyonları değerlendirdi. İkinci maçta turu geçeceğimize inanıyoruz. Biz pes etmedik. Onlar girdiği pozisyonları değerlendirdiler. Biz bu maçta girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Rövanşta turu geçmek için tüm planlarımızı yapacağız. 

"2 DAKİKADA 2 GOL YEMEMİZ DENGEMİZİ BOZDU"

İkinci yarıya golle başladık. Hemen 2 dakika içinde 2 gol yememiz bizim dengemizi bozdu. Sonuçta her şey bitmedi. Orada Slavia Prag'ı yenebileceğimizi ve turu geçebileceğimizi aramızda konuştuk. Şimdi tekrar hafta sonu Hatayspor maçını düşünüyoruz. Yoğun maç trafiği içindeyiz. Hastalıklar, cezalar, sakatlıklar maalesef devam ediyor. Oyuncularımızı rotasyon yaparak dengeli bir şekilde, daha fazla sakatlıklarla karşılaşmamak için değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu maç geride kaldı. 

"TARAFTARLARIMIZIN DESTEK OLMASI LAZIM ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA"

Ben 11 sene Fenerbahçe forması giydim. Burada bir arkadaş bana bağırıyor. Hoca Ferdi'yi niye sol bek oynatıyorsun. Defalarca söylüyorum. Elimizde oyuncu yok. Mecburen sol bek oynatıyoruz. Ön tarafta oynatmak istiyorum ama kadroya bakarsanız şu anda zor günler geçiriyoruz. Taraftarlarımızın sağ duyulu olması lazım. Üzülüyorum bu duruma. Oyuncularıma da hak veriyorum. 1 gol yiyoruz ve hemen her şey değişiyor. Bazı oyuncularım ıslıklanıyor. Oyuan giren yuhalanıyor. Bunlar olmamalı. Biz taraftarlarımızdan özür diliyoruz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!