comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan Mesut Özil ve Ozan Tufan sorusuna yanıt

02 Nisan 2022, Cumartesi 18:44
İsmail Kartal'dan Mesut Özil ve Ozan Tufan sorusuna yanıt

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Kayserispor galibiyetinin ardından oyun güçlerini arttırdıklarını fakat değişen hava sıcaklıklarından dolayı tempolarında düşüklük yaşandığını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 31. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 4-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"BAŞKANIMIZ ALİ KOÇ'UN DOĞUM GÜNÜ ONA ARMAĞAN EDİYORUZ"

Sayın Başkanımız Ali Koç'un doğum günü. Sayın başkanımız Ali Koç'a bir galibiyeti armağan etmek istiyorduk. Başkanımıza verdiğimiz sözü tuttuk. Doğum günü kutlu olsun. Nice sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

"TEMPO BİRAZ DÜŞTÜ. DEĞİŞEN HAVA SICAKLIKLARI"

Oyun temposunda bahar havası futbolu vardı. Bizim bundan önceki oynadığımız maçların altında bir tempo oldu. Bir anda 10 dereceden 25-26 dereceye çıkan hava sıcaklığı var. Milli takımdan gelen oyuncularımız vardı. 12-13 tane gelen oyuncumuz vardı. Bu bizim için gurur verici. 

"OYUNUMUZUN GÜCÜ"

Bugün futbolumuzun gücü, oyunumuzun gücü, taktik disipline bağlılık. Oyunumuzun ve oyuncularımızın geliştiğini görmek bizi çok mutlu ediyor. Maçı ilk devre de koparabilirdik ama sonuç olarak bugün maçı kazandık. Çok fazla bu işleri ben yaptım demeyeceğim. Ben değil, biz!. Ekibim, oyuncularım. Çok büyük bir saygı içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah sezon sonuna kadar elimizden geleni yaparak böyle devam etmek istiyoruz. 

"MESUT ÖZİL VE OZAN TUFAN SORUSUNA YANIT"

Bu konularla ilgili medyada hiç konuşmadım. Yönetimimiz böyle bir karar aldı. Sonuçta biz Fenerbahçe ailesi olarak böyle bir karar alındıktan sonra medya önünde konuşmak bize yakışmaz. Bu bizim ailevi sorunlarımız. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!