comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan Fred açıklaması

20 Aralık 2023, Çarşamba 23:29
İsmail Kartal'dan Fred açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Kayserispor maçının ardından "Kazandığımız için mutluyuz ama bu kadar basit goller yememeliyiz." dedi. Fred'in kırmızı kartıyla ilgili olarak ise "Fred'in olmaması tabii ki bizi üzecek. Sonuçta Fred yoksa, onun yerini dolduracak takım içerisinden başka bir çözüm bulacağız kendimize. Takım içerisinde bakacağız. En iyi şekilde Galatasaray maçına çıkacağız." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 17. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 4-3 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
DEĞERLENDİRME:

"İkinci yarının başında 3-1'i bulduk. 3-1'den sonra gene kolay goller yedik. Biz bu kadar kolay golleri yememeliyiz. Sonuçta şampiyonluğa oynayan bir takımız. Oyunun sonuna doğru biraz ortam da gerildi. 4-3 kazanmasını bildik, üç puan aldık. Biraz hasarlı oldu bu üç puan. Sonuçta yediğimiz kırmızı kartlar da var. Bu kadar basit kırmızı kart... Ne olduğunu, hakemle oyuncularımız arasında nasıl diyaloglar geçtiğini tam net bilmiyoruz. Bunları oyuncularımızla konuşup, ona göre bir değerlendirme yapacağız. Çok önemli bir deplasmandan üç puan aldık. Kayserispor iyi bir takım. Zor bir deplasmanı da bu şekilde geçtik. Oyuncularımı tebrik ediyorum."

FRED'İN KIRMIZI KARTI

"Fred'in olmaması tabii ki bizi üzecek. Sonuçta Fred yoksa, onun yerini dolduracak takım içerisinden başka bir çözüm bulacağız kendimize. Takım içerisinde bakacağız. En iyi şekilde Galatasaray maçına çıkacağız." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!