comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan Fenerbahçe'nin hedefine dair açıklama

16 Nisan 2022, Cumartesi 23:12
İsmail Kartal'dan Fenerbahçe'nin hedefine dair açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, sezonun hedefiyle ilgili olarak, "Maç maç düşünüyoruz. Amacımız Fenerbahçe'ye yakışır şekilde ligi bitirmek." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 33. haftasında sahasında Göztepe'yi 2-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"KÖTÜ OYNADIĞIMIZ SÜREÇLE YÜZLEŞMELİYİZ"

Oyuna iyi başladık. Taraftarlarımızın müthiş desteğiyle golü de erken bulduk. Rakip sonra oyunu ele geçirdi. 1-2 tane pozisyonlara girdiler. Bu gerçeklerle de yüzleşmeliyiz. Sonuçta kazanmaya alışkanlığnıı ele geçirdiğimiz için 60-65'e kadar bekledik. Szalai'yi sol beke aldık. Ferdi'yi öne aldık. Durgunluk yaşadık. O ara Göztepe üzerimize geldi..

"İKİNCİ YARI HAMLELERDEN SONRA TOPARLADIK"

İkinci yarı yine coşkuluyduk. Daha sonra 3 hamle yaptık. Tekrar oyun üstünlüğünü ele aldık. Baskı kurduk rakibimize. 3-4'ü atabilirdik. Kazandığımız için mutluyum. Muhteşem Fenerbahçe taraftarlarına armağan olsun. 

"MAÇ MAÇ DÜŞÜNÜYORUZ"

Bizim hedefimiz maç maç düşünmek. Geldiğim gün de söyledim. Her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Ben, ekibimiz ve oyuncularımızla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hedefimiz sezonu en iyi yerde bitirmek. Fenerbahçe'ye yakışır şekilde sezonu bitirmek istiyoruz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!