comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan Dzeko açıklaması

24 Ocak 2024, Çarşamba 23:22
İsmail Kartal'dan Dzeko açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Başakşehir maçının ardından 90 dakika üstün oynadıklarını ve kazandıkları için mutlu olduğunu söylerken, geçen hafta yaşanan Dzeko konusuyla ilgili olarak "Dzeko ile konuştuk. Maç berabereyken gol atamadığı için aşırı hırsından dolayı reaksiyon gösterdiğini, benimle ilgisi olmadığını söyledi ve insanlar yanlış anlamıştır diye de özür diledi. Hiç bir problem yok." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de deplasmanda Başakşehir'i 1-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
MAÇ DEĞERLENDİRMESİ

11'e 11 oynanırken 5-6 tane %100 pozisyonlarımız vardı. 71 kez rakip ceza sahasında topla buluştuk. Türkiye'de bu bir rekor. Bunun 30'unu 11'e 11 oynanırken gerçekleştirdik. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra kapandı. Kapanan savunmayı açmakta zorlanırız. Sonuçta oyunu 90 dakika domine ettik. Kendi güçlü oyunumuzu oynadık. 1-0 kazandık ama daha farklı da kazanabilirdik. Böylesine maçlar stresli olur. Kazandığımız için mutluyum."

DZEKO AÇIKLAMASI

Dzeko ile konuştuk. Maç berabereyken gol atamadığı için aşırı hırsından dolayı reaksiyon gösterdiğini, benimle ilgisi olmadığını söyledi ve insanlar yanlış anlamıştır diye de özür diledi. Hiç bir problem yok."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!