comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal'dan Cengiz Ünder ve Fred açıklaması

22 Ağustos 2023, Salı 01:17
İsmail Kartal'dan Cengiz Ünder ve Fred açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Cengiz Ünder ve Fred'in durumlarıyla ilgili olarak "Fred ve Cengiz Ünder 1 haftadır bizimle antrenman yapıyorlar. Henüz tam olarak takım seviyesinde değiller. Bunu bildiğimiz için 50-60 dakika oynatmayı planlıyorduk. Fiziksel anlamda takım seviyesine gelince çok daha fazla katkıları olacaktır." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Samsunspor'u 2-0 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Daha güzel zeminde oynamayı çok istedik. İlk 15 dakikada oyuna tutuk başlamamıza neden oldu. Sonrasında yavaş yavaş oyunu ele aldık. Devre arasında oyuncularımızla nasıl oynamamız gerektiğini konuştuk. İkinci yarıda daha iyiydik. Kendi oyunumuzu oynayarak rakibe üstünlük sağladık ve kazandık. Zamanla yarışıyoruz. Elimizdeki en sağlıklı oyuncularımızla Twente maçına çıkıp güzel bir sonuç alarak rövanş karşılaşmasına avantajlı gitmek istiyoruz. 

FRED VE CENGİZ ÜNDER'İN DURUMLARI HAKKINDA

İsmail Kartal, Fred ve Cengiz Ünder'in durumlarıyla ilgili olarak "Fred ve Cengiz Ünder 1 haftadır bizimle antrenman yapıyorlar. Henüz tam olarak takım seviyesinde değiller. Bunu bildiğimiz için 50-60 dakika oynatmayı planlıyorduk. Fiziksel anlamda takım seviyesine gelince çok daha fazla katkıları olacaktır." dedi. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!