comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal: "Ne planladıysak hepsini gerçekleştirdik"

20 Mart 2022, Pazar 21:31
İsmail Kartal:

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Konyaspor maçının ardından "Planlarımızın hepsini gerçekleştirdik. Çok pozisyona girdik ve hak ettiğimiz galibiyeti alarak çıkışımızı sürdürdük." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 30. haftasında sahasında Konyaspor'u 2-1 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"NE PLANLADIYSAK HEPSİNİ YAPTIK"

Soyunma odasında oyuncularıma, 'Biz iyi bir takımız. İyi oynuyoruz. İkinci yarıda biraz daha tempoyu arttıralım. Topun hızını arttıralım. Önde baskılarımızı geliştirelim. Bu maçı çevirebileceğimizi anlattım. Taraftarımızın ne istediğini biliyorum. Mükemmel bir geri dönüş oldu. Taraftarları mutlu edebildiysek, onları mutlu olurken görmek bizi de mutlu ediyor. Çok pozisyon ürettik. Konyaspor gibi bir takıma karşı. Biz ekibimizle, oyuncularımla birlikte Fenerbahçe ruhunu, karakterini, Kadıköy'de geriden gelip öne geçerek, kazanma arzusu ve hırsıyla başardık. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu galibiyeti muhteşem Fenerbahçe taraftarlarına armağan ediyorum.

"KİM MİN JAE'NIN POZİSYONU"

O pozisyonda kenardan enerjimi vermek istedim. Arkada boşluk vardı. Temposunu arttırması için kenardan destek verdim. Allah kalbimi biliyor, 1-0 geriye düştüğümüzde bile kaybedeceğimizi hiç düşünmedim!"

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!