comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal: "Bu daha başlangıç!"

19 Ocak 2022, Çarşamba 22:46
İsmail Kartal:

Fenerbahçe Tekniik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

 

FutbolArena - Süper Lig 22. haftasında Fenerbahçe, sahasında Altay'ı 2-1 mağlup etti. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmayarak buraya geldi. Geriye düşmemize rağmen destek verdiler. 1-0 geriye düşmemize rağmen kazanmasını bildik. Daha da farklı kazanabilirdik. Taraftarlarımıza minnettarım. Zor günümüzde yanımızdalardı."

"DAHA FARKLI DA KAZANABİLİRDİK"

"Maça iyi başlamak istedik. Enerjimiz vardı. Yediğimiz golle demoralize olduk. Sonrasında toparlandık. Oyunu dengeledik. Kontrolümüzdeydi. Devreye 1-1 girdik. İkinci yarıda yaptığım hamlelerle oyuncularım daha istekliydi. Tekrar hamle yaptık. Daha farklı da kazanabilirdik.Bugün hücumda daha üretkendik. 2 haftadır duran toptan gol atıyoruz. Bunu çalışıyoruz."

"OYUNCULARIM SORUMLULUK ALIYOR BU DAHA BAŞLANGIÇ

"İstatistiklerde çok öndeyiz. Sadece biraz daha düzenli oynamaya ihtiyacımız var. Biraz daha topun hızını arttırmamız gerekiyor. Biraz daha tempolu oynamamız gerekiyor. Bugünden yarına hemen başaramayız. Çalışmak ve biraz zamanla alakalı. 3 puan için çok mutluyum. Taraftarlarımıza, başkanımıza ve yöneticilerimize armağan ediyoruz. "Ben Fenerbahçe'nin evladıyım. Bugün İrfan Can Kahveci, Mesut Özil diğer oyuncularımız. Sorumluluk alıyorlar. Bu daha başlangıç." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!