comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Devrim kimdir, kaç yaşında? İsmail Devrim neden öldü? İsmail Devrim twitter

22 Eylül 2018, Cumartesi 11:21
İsmail Devrim kimdir, kaç yaşında? İsmail Devrim neden öldü? İsmail Devrim twitter

Türkiye, İsmail Devrim'in ölümü ile sarsıldı. Trajik ölüm sosyal medyada gündemden düşmüyor.

İsmail Devrim kimdir? Neden intihar etti? Son dönemde internet üzerinden yapılan aramalarda en çok merak edilen konuların başında gelen İsmail Devrim'in intiharı haberi Türkiye'yi derinden etkiledi. Twitterda çok konuşulan konu İsmail Devrim'in intiharı olurken, trajik haber vatandaşları yasa boğdu. 


İsmail Devrim kimdir? İsmail Devrim neden intihar etti?


İsmail Devrim, liseye giden çocuğuna pantolon alacak parası olmadığı için banyoda kendisini asarak intihar etti. 

Körfez Yukarı Hereke'de ikamet eden İsmail Devrim, lisede okuyan çocuğuna okulun istediği pantolonu alamadığı için bunalıma girdi. Okulun istediği pantolonla okula gidemeyen çocuk derse alınmayarak bir gün yok yazıldı. Hereke Nuh Çimento Meslek Lisesi birinci sınıf öğrencisi çocuk durumu anne ve babasına anlattı. Baba İsmail Devrim duruma çok üzüldü. Çaresiz baba eşine “Ben size ve çocuklarıma bakamıyorsam, çocuğuma bir pantolon alamıyorsam niye yaşıyorum ki” dedi.


İsmail Devrim nereli? Kaç yaşında?


Kocaeli Körfez Yukarı Hereke'de ikamet eden İsmail Devrim 45 yaşında hayatına son verdi. İsmail Devrim, Perşembe sabahı 06.00 sularında evin banyosunda kendini iple asmış halde bulundu. Jandarma ekiplerinin incelemesinde babanın cebinden 20 TL para çıktığı öğrenildi.


Fenerbahçe kulübünden İsmail Devrim'in ailesine yardım


Öte yandan Fanatik Fenerbahçeli olduğu öğrenilen İsmail Devrim ve oğlu için sosyal medyada çağrı kampanyası başlatan sarı lacivertli taraftarların sesi duyuldu. Fenerbahçe Kongre Üyesi Hasan Doğan yaptığı açıklamada aileye ulaşıldığı bilgisini verdi.
Öte yandan Kocaeli Valiliği ile irtibata geçildiği ve bir hesap numarası açılmasının istendiği öğrenildi. Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Metin Şen'in de konuyla yakından ilgilendiği ifade edilirken yapılacak yardımların planlandığı belirtildi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!