comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Isla'nın menajerinden flaş açıklama: "İtalya'ya dönebilir"

27 Haziran 2019, Perşembe 17:31
Isla'nın menajerinden flaş açıklama:

Fenerbahçeli futbolcu Isla'nın menajeri Santisteban, İtalyan basınına Şilili futbolcunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli futbolcu Isla'nın geleceği hakkında menajeri Alejandro Santisteban, İtalyan basınına konuştu. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Isla Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Copa America'da başarılı bir performans sergileyen ve Şili Milli takımının vazgeçilmezlerinden biri olan Isla'nın menajeri Alejandro Santisteban, Fiorentina'dan teklif gelmesi halinde masaya oturacaklarını söyledi. 

"ISLA İTALYA'YA DÖNEBİLİR, NEDEN OLMASIN?"
Isla'nın Fenerbahçe ile hala 1 yıllık sözleşmesi var. Fiorentina gibi önemli bir kulüpten teklif gelirse, görüşmek için masaya oturacağız. Fiorentina, Isla için cazip bir seçenek olabilir. Serie A'da iyi anıları var. İtalya'da uzun yıllar yaşadı ve belki geri dönebilir. Asla bilemezsiniz. 

HOCASINDAN ISLA'YA ÖVGÜLER

Şili'nin grupta oynadığı son Uruguay maçında forma giymeyen Isla için teknik direktör Rueda yaptığı açıklamada, "Isla bizim önemli bir futbolcumuz ve onu Uruguay maçında dinlendirdik. Bundan önceki grup maçlarında ortaya koyduğu performanstan çok memnunuz. Kendisini çeyrek finale sakladık ve bu turda da takıma önemli katkı sağlamasını bekliyoruz." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (10 Aralık 2019)