comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Isla açıkladı: 'Boca Juniors'la görüştüm ama şimdi değil!'

06 Şubat 2020, Perşembe 21:29
Isla açıkladı: 'Boca Juniors'la görüştüm ama şimdi değil!'

Fenerbahçeli futbolcu Isla, Boca Juniors'un ara transfer döneminde kendisini istediğini fakat şu anda sarı lacivertlilerde mutlu olduğunu ve devam eden sözleşmesindeki şartları yerine getirmek istediğini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Isla, ara transfer döneminde Boca Juniors transfer iddialarını doğruladı. 

Riquelme'nin kendisini aradığını ve Boca Juniors'a transfer etmek istediğini söyleyen Isla, şu anda Fenerbahçe ile şampiyonluk mücadelesi verdiğini, Türkiye'de mutlu olduğunu ve sözleşmesindeki şartları yerine getirmek istediğini belirtti. 
"BOCA JUNIORS'TA OYNAMAYI KİM İSTEMEZ Kİ!"

Riquelme ile telefonda 3 kez görüştüm. Menajerimle değil, benime görüştü. Telefonum çaldı. Hey! Isla. Ben Riquelme deyince şaşırdım. Düşünsenize, telefonunuz çalıyor ve hayranı olduğunuz futbolcu sizi arıyor. Futbolculuk döneminde onun hayranıydım ve hayranı olduğunuz insan, sizi takımınızda istiyor. Bana Boca Juniors'ta oynamak isteyip istemediğimi sordu. Kim istemez ki! Güney Amerika'nın en büyük kulüplerinden biri. 

"FENREBAHÇE'DE SÖZLEŞMEMİN ŞARTLARINI YERİNE GETİRMEK İSTİYORUM"

Riquelme beni transfer etmek için mümkün olan her şeyi yapacaklarını söyledi ama Fenerbahçe ile olan sözleşmemi yerine getirmek istediğimi açıkladım. İstanbul'da mutluyum ama Türkiye'de şampiyonluk mücadelesi veriyoruz."

"OCAK'TA GİTMEK İSTEMEDİM, BURADA ÖNEMLİ BİR SAVAŞ VERİYORUZ"

Isla, ülke basınına yaptığı açıklamada "Fenerbahçe uzun süredir şampiyon olamıyor ve şampiyonluğu gerçekten hak ediyor. Bu sezon çok çalışıyoruz, iyi oynuyoruz. Bu yüzden tamamen Fenerbahçe'ye odaklandım. Ocak'ta ayrılmak istemedim. Çünkü burada önemli bir savaş veriyoruz. dedi. Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)