comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İrfan Can'dan tepki! "Nedir bu Fenerbahçe düşmanlığı?"

07 Mayıs 2023, Pazar 22:28
İrfan Can'dan tepki!

Fenerbahçeli futbolculardan İrfan Can Eğribayat, Giresunspor maçının ardından "Saçma saçma müzikler açılıyor statta. Fenerbahçe düşmanlığı niye var? Her rakip bize düşman kesiliyor. "Bu kadar zamana oynanır mı? Bunlar çok iğrenç görünüyor dışarıdan. Bu yapılanların hiçbirini unutmayacağız" dedi. 

FutbolArena - Giresunspor - Fenerbahçe maçının ardından Fenerbahçeli futbolcular tepki gösterdi. 

AÇIKLAMALAR

İrfan Can Eğribayat: "Maç sonu yaşananları herkes gördü. Biz İstanbul'da çok güzel karşılıyoruz. Saçma saçma müzikler açılıyor statta. Fenerbahçe düşmanlığı niye var? Her rakip bize düşman kesiliyor. "Bu kadar zamana oynanır mı? Bunlar çok iğrenç görünüyor dışarıdan. Bu yapılanların hiçbirini unutmayacağız. Bundan sonra buna göre davranacağız. Bugün burada yapılanlar hiç hoş olmadı. Türk futbolu neden gelişmiyor? Bunu gördük bugün. Camia olarak bunu unutmayacağız. Herkeste Fenerbahçe düşmanlığı var. Bütün saldırılar bize karşı.
Batshuayi: "Bugün burada yaşananların, insanların bize yaptığı saygısızlık kabul edilebilir değil. Herkes dikkat etmeli."

Giresunspor - Fenerbahçe maçının ardından müzik eşliğinde Giresunspor taraftarlarının "Fener ağlama" tezahüratı yapmasına Fenerbahçeli futbolcular tepki gösterdi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!