comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İngilizler açıkladı: "Mesut Özil, ABD ekibi ile görüşüyor"

06 Ocak 2021, Çarşamba 00:35
İngilizler açıkladı:

İngiliz basınında yer bulan haberlere göre Mesut Özil, ABD ekibi DC United ile görüşüyor.

FutbolArena Dış Haberler - İstanbul paylaşımı ile Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran Mesut Özil için yeni transfer iddiaları ortaya atıldı. İngiliz basını, Mesut Özil'in ABD ekibi DC United ile görüşme halinde olduğunu yazdı.

 

Mesut Özil, Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?

Football London'ın haberine göre MLS takımı DC United, Mesut Özil'i kadrosuna katmak için harekete geçti. Yıldız futbolcu için proje geliştiren DC United'ın Mesut Özil ile görüşmelere başladığı ifade edildi.

DC UNITED, MESUT ÖZİL'İ HEDEFE ALDI

M10 markasına yatırım ve kulübün marka yüzü olma gibi teklifler sunan DC United'ın Mesut Özil'i transfer hedefine aldığı belirtildi. Ocak ayının transfer gözdeleri arasına giren Mesut Özil, bu sezon Arsenal ile kopma noktasına gelmişti.

FENERBAHÇE - MESUT ÖZİL GELİŞMELERİ

Öte yandan Mesut Özil'in İstanbul paylaşımı ve Fenerbahçe iddiaları üzerine FutbolArena'ya açıklamada bulunan Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, "Fenerbahçe'nin, Mesut Özil'in maaşını karşılaması çok zor. Ancak Fenerbahçe'nin 1.5 yıldır Mesut Özil ile ilgili planı var. Ben kısa süre içerisinde geleceğini sanmıyorum. Bir süre daha Avrupa'da oynayacaktır. Orta vadade Fenerbahçe'ye gelebileceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"