comScore
1 / 7

İngiliz basını transferi açıkladı! Fenerbahçe ile anılan Giroud..

FutbolArena - Chelsea takımında fazla forma şansı bulamamaktan yakınan Fransız golcü için İngiliz basınından flaş transfer iddiası gündeme geldi. Olivier Giroud’un adı Fenerbahçe ile de anılıyordu.

 

2 / 7

İngiliz basını transferi açıkladı! Fenerbahçe ile anılan Giroud..

<h2>İngiliz basını transferi açıkladı! Fenerbahçe ile anılan Giroud..</h2>
Adı Fenerbahçe ile anılan Chelsea’nin golcü oyuncusu Olivier Giroud için flaş bir iddia gündeme geldi. İngiliz basını Fransız golcünün ülkesine dönüş hazırlığı içerisinde olduğunu açıkladı.
3 / 7
Chelsea’de fazla süre alamayan ve geçtiğimiz günlerde ’Daha fazla süre alabileceksem daha düşük profilde bir takıma transfer olabilirim’ açıklamasında bulunan Giroud’un bu açıklaması Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırmıştı.
4 / 7
Fransız golcü için İngiliz basınından flaş bir iddia gündeme geldi. İngiltere’nin en önemli sitelerinden olan The Sun, Fransız yıldızın Lyon ile transfer görüşmelerine başladığını duyurdu. Giroud, Chelsea’de bu sezon 34 resmi maçta forma giydi. Fransız golcü bu karşılaşmalarda 10 kez gol sevinci yaşarken, 7 kez de asist yaptı.
5 / 7
Chelsea’de Higuain’in transfer edilmesinin ardından kadroda lig maçlarında fazla forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılacağı iddia edilen Giroud, geleceği hakkında RTL’ye konuştu. Sürekli forma giyebileceği bir takıma gitmek istediğini belirten Giroud, ülkesine de dönebileceğini belirtti.
6 / 7
"BAŞKA TAKIMA GİDEBİLİRİM

"Chelsea’den ayrılma konusunda sinyaller veren Fransız futbolcu, "Ben ocak ayından bu yana oynamaya çalışıyorum. Sadece Avrupa Ligi maçlarında oynayacağımı biliyorum ve bu konuda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Chelsea’den başka bir takıma gitmek beni rahatsız etmez. Daha fazla oynadığım sürece Fransa’ya da dönebilirim." dedi.
7 / 7