comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İlker Ayrık: "Fenerbahçe - Galatasaray rekabeti yok oldu. Beşiktaş..."

15 Şubat 2018, Perşembe 20:57
İlker Ayrık:

Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un sunduğu Ciddiyetten Uzak programının 2. haftasındaki konuğu oldu. 

FutbolArena - Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk'un sunduğu Youtube kanalı üzerinden "Ciddiyetten Uzak" programının 2. bölüm konuğu İlker Ayrık oldu. Fenerbahçe taraftarı olan ve özellikle basketbola olan sevgisiyle tanınan İlker Ayrık, sık sık Fenerbahçe Doğuş'un Euroleague maçlarını da tribünden izliyor. 


Mehmet Demirkol - Irmak Kazuk Ciddiyetten Uzak Youtube kanalı (İZLE)


Fenerbahçe taraftarı olan İlker Ayrık ile Mehmet Demirkol ve Irmak Kazuk arasında keyifli bir futbol sohbeti gerçekleşti. 

"FENERBAHÇE FUTBOL TAKIMINDA OBRADOVIC EKSİKLİĞİ VAR"
Futbol maçlarını takip ediyorum. Fenerbahçe Doğuş fazlasıyla yüzümüzü güldürüyor. Lisede basketbol oynadığım için basketbolu seviyorum. Fenerbahçe'de coşku eksikliği var. Obradovic eksikliği var. Basketbolda bu yok mesela. Zico vardı en son. Taraftarı ve takımı coşturan büyük bir markaydı. 

"VALBUENA NE SENİNLE, NE SENSİZ..."

Aykut Kocaman'ı da bu arada çok severim ama sadece oynattığı futbolu sevmiyoruz. (Gülüyor) Valbuena ne seninle, ne sensiz dedirtenlerden. Akan bir şeyi birden onda duruyor ve tekrar açılıyor. Akışı açık durduruyor. 

"ABDULLAH AVCI'NIN SÖYLEDİKLERİ..."

İsmet Badem zamanında demişti ki, "Anadolu Efes'in kazanması için yüksek atış yüzdesi, ribaundları alması lazım. İyi savunma yapar, çok sayı bulursa maçı kazanır." demişti. Abdullah hocanın söylediği o. Tabi ki rakibi oynatmayacaksın. Bunun adına savunma deniyor. Bir de çok iyi yerde oynatmayıp, oynamadığı yerde atağa kalktığın zaman zevkli futbol oluyor. 

"FENERBAHÇE OLMAZSA KİM ŞAMPİYON OLURSA OLSUN..."

Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe dışında kim şampiyon olursa olsun ilgilenmem. Hani derler ya, bu hafta Beşiktaşlıyız. Hayır bende öyle değil. Kim olursa olsun. Fenerli olmak, kederli olmaktır bir yerde. Seviyorum ama. Kadıköy'ü seviyorum. 

"BEŞİKTAŞ BİR GELDİ, PİR GELDİ"

Son 1 senedir Fenerbahçe - Galatasaray rekabetinin olmadığını ve bunun sinir bozucu bir durum olnuğuğunu söyleyen İlker Ayrık, "Beşiktaş bir geldi, pir geldi. Beşiktaşlı arkadaşlarımı tanıyamaz hale geldim. Şampiyon olmadıkları senelerde biz öyleyiz, biz aslında şöyle bir takımız efendilik üzerinde porte çiziyorlardı. Avrupa'da gelen başarıların ardından içlerinden canavar çıktı." ifadelerini kullandı. 

İLKER AYRIK İLE SORU CEVAP:

Aziz Yıldırım mı Ali Şen mi?
- Ali Şen

Alex mi? Obradovic mi?
- Alex

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.