comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hulusi Belgü'den Aziz Yıldırım'a cevap "Ateşi yaktım"

30 Mart 2018, Cuma 17:14

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerilerinden Hulusi Belgü, ihraç talebiyle disipline sevk edilmesiyle ilgili olarak FutbolArena'ya konuştu

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Hulusi Belgü, Aziz Yıldırım'ı eleştirdiği için ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevkedildiğini söyledi. FutbolArena'ya konuşan Belgü, "Ben bir ateş yaktım" dedi. 


Hulusi Belgü'nün Aziz Yıldırım hakkında açıklamaları


"Aziz Yıldırım 2. kez beni ihraç etmek istiyor." diyor Hulusi Belgü, "Oy kullanıp kullanmayacağımız henüz belli değil. Buna disiplin kurulu karar verecek." ifadelerini kullandı.

AZİZ YILDIRIM BENİ KONUŞTURMAMAYA ÇALIŞIYOR
"Ben bir ateş yaktım. Bu ateş sonrası Aziz Yıldırım'ın hataları konuşulmaya başlandı. Hakaret etmedim, eleştirdiğim için beni disipline sevk etti. 2015 yılında sırf Aziz Yıldırım'ın hatalarını söylemek için aday oldum. Şimdi de 1 oy kullanmam mesele değil, beni konuşturmamaya çalışıyor."

"AZİZ YILDIRIM KAYBEDECEK"

"Aziz Yıldırım'a karşı savaştım ve didindim. Benim genel kurulda yapacağım konuşmanın kendisini hırpalayacağını ve yoracağını biliyor. Bu yüzden beni ihraç etmek istiyor. Aziz Yıldırım bu seçimi kaybedecek."
 

Hulusi Belgü kimdir, kaç yaşında? 


Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden olan Hulusi Belgü 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 1990 yılında eğitimini tamamlayan Hulusi Belgü, iş hayatına nakliye sektörüyle adım attı. Hulusi Belgü, gayrimenkul sektöründe de bir süre faaliyet göstermiştir. Hulusi Belgü halen Hollanda merkezli Multi Corporation'ın Türkiye iştiraki, Türkiye'deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nin geliştiricisi ve yöneticisi olan Multi Development Türkiye'de, 2010 yılında başlamış olduğu CEO'luk görevini sürdürüyor. Hulusi Belgü evli ve 3 çocuk babasıdır.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.