comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hulusi Belgü'den Ali Koç'a: "Pamela Anderson'un sevgilisini neden aldınız?"

05 Şubat 2022, Cumartesi 14:51
Hulusi Belgü'den Ali Koç'a:

Fenerbahçe Divan Kurulu üyelerinden Hulusi Belgü, Ali Koç'a yönelik sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısı bugün gerçekleştirildi. Sarı lacivertli kulübün divan üyelerinden Hulusi Belgü, Ali koç ve yönetimine karşı sert eleştirilerde bulundu. Belgü, "Sayın Başkanım, bu takıma Pamela Anderson'un sevgilisini transfer ettiniz. Adil Rami'den beklentiniz neydi?" dedi.

"ADÍL RAMÍ'Yİ NEDEN TRANSFER ETTİNİZ?"
"Sayın Başkanım, bu takıma Pamela Anderson'un sevgilisini transfer ettiniz. Adil Rami'den beklentiniz neydi?"

"HİÇBİR HOCANIN ARKASINDA DURMADINIZ"

"Hiçbir hocanın arkasında durmadınız. Dedikodulara inanıp hepsinin ayrılmasına neden oldunuz. Hatayı hep başkalarında aradınız ama kendinize hiç bakmadınız. Söz verdiğiniz hiçbir şeyi yapmadınız. Hiçbir zaman lider gibi çalışamadınız."

"TRANSFERLERİ HEP EKSİK YAPTINIZ"

"Transferleri hiçbir zaman doğru yapmadınız. Hep eksik kaldınız. Tam 3 senedir bu takımın beki yok. Max Kruse'ye çok yüksek tazminat ödediniz. Zajc için Hollanda'da bir şirkete para kaptırdınız. Bu konularla ilgili ne gibi yaptırımda bulundunuz? Bunlar Koç Holding'de olsaydı, bu kişileri görevde tutmaya devam eder miydiniz? Birçok transferi kendiniz yaptınız. Kimsenin kullanmadığı problemli oyuncuları kulübün başına bela ettiniz. Bir an önce seçim kararı almanızı tavsiye ediyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!