comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hulk'tan açıklama: "Henüz kimseyle anlaşmadım"

01 Ağustos 2020, Cumartesi 19:13
Hulk'tan açıklama:

Fenerbahçe'nin görüştüğü iddia edilen Hulk, kariyerine hangi takımda devam edeceği konusuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Aralık ayında serbest kalacak olan ve Fenerbahçe'nin görüştüğü iddia edilen Hulk, geleceğiyle ilgili konuştu. 

Daha önce teklif aldığı ülkeler arasında Türkiye'nin de olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, geleceğiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı. 
"HENZ HİÇBİR KULÜPLE ANLAŞMADIM"

Kulübümle yeni bir sözleşme imzalamayacağım ve Aralık ayından itibaren serbest olacağım. Çok sayıda teklif aldığım için henüz hiçbir kulüple anlaşma yapmadım. Seçenekleri incelerken, benim için hangi teklifin en iyisi olacağını düşünüyorum. 

"ZENİT'E TEKRAR DÖNMEK İLGİNÇ OLABİLİR"

Zenit ile görüşmedik. Ancak tekrar Zenit'e dönersem bu ilginç olabilir. Çünkü Zenit'te kendimi evimde gibi hissettim. Porto için de aynı şeyi söyleyebilirim. Zenit ve Porto benim için çok değerli.

Hulk son olarak, "Kariyerime hangi kulüpte devam edeceğimi bir bütün olarak değerlendiriyorum. En fazla maaşı kim verir anlayışına göre karar vermeyeceğim." ifadelerini kullandı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"