comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hollanda basını: "Fenerbahçe, Ricardo Rodriguez'de PSV'nin önüne geçti"

15 Ocak 2020, Çarşamba 20:50
Hollanda basını:

Fenerbahçe'nin Ricardo Rodriguez transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. PSV'nin de transferi için görüştüğü sol bek için sarı lacivertlilerin teklifte bir adım öne geçtiği öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Ricardo Rodriguez transferinde Hollanda cephesinde ise sıcak gelişmeler yaşanıyor. PSV Eindhoven ile Milan arasında yapılan görüşmelerin olumlu ilerlemesine rağmen hala bazı sorunların olduğu öğrenilmişti. 

Bu gelişmenin üzerine Fenerbahçe'nin Milan'a da yeni bir teklif sunduğu ve daha yüksek rakam önerdiği iddia edildi. Hollanda basınında Voetbal'ın haberine göre, PSV ile Milan arasındaki görüşmeler olumsuz ilerlememesine rağmen Milan'ın, Fenerbahçe'nin yeni teklifi üzerine fikir değiştirdiğini ve sarı lacivertlierle anlaşma yapmaya daha yakın olduğu kaydedildi. Fenerbahçe'nin teklifinin PSV'nin üzerine çıktığı kaydedildi. 

Fenerbahçe Haberleri: Ricardo Rodriguez'in Fenerbahçe'ye transferi


Öte yandan düzenli oynamak istediği bir takıma gitmek isteyen Ricardo Rodriguez'in yıllık 2 milyon euro civarında maaş talebi olduğu ve hem PSV, hem de Fenerbahçe'nin bu talebi karşılayacağı ve kararı Rodriguez'in vereceği öğrenildi. Kulüp tarafındaki yapılan görüşmelerde Fenerbahçe'nin bir adım önde olduğu öne sürüldü. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)