comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hıncal Uluç'tan flaş derbi sözleri: 'Fenerbahçeliler yenilelim istiyor'

18 Mart 2021, Perşembe 20:25
Hıncal Uluç'tan flaş derbi sözleri: 'Fenerbahçeliler yenilelim istiyor'

Hıncal Uluç, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig'de bu hafta oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi A Spor yorumcusu Hıncal Uluç değerlendirdi. 

"FENERBAHÇELİLER, GALATASARAY ŞAMPİYON OLMASIN DİYE TAKIMLARININ YENİLMESİNİ İSTİYOR"

Ebedi dostluk bitti. Artık ezeli rekabet ve ebedi düşmanlık var. Bir yığın Fenerbahçeli, Galatasaray şampiyon olmasın diye takımlarının Beşiktaş'a yenilmesini istiyor. Bundan eminim. 

"FENERBAHÇE TARAFINDAN BAKACAK OLURSAK KAZANMALARI GEREKİYOR. NEDEN?"

Fenerbahçe tarafından bakacak olursak ise kötü gidişatı çevirmeleri lazım. Sadece Fenerbahçe adına değil. Ali Koç ve Erol Bulut adına da değiştirmeleri lazım. Ali Koç'un geldiği günü düşünün. Büyük ümitlerle geldi. Ali Koç ve Erol Bulut'un en azından prestijini kurtaracak, onurlu bir gidiş imkanı açması için bu maçı kazanması lazım. Ancak ne yazık ki, biz bu maçı kazanırsak Galatasaray'ın şampiyonluk yarışına avantaja sokacağız düşüncesi var. Bu hale geldik. Ya ben olayım, ya da o olmasın. Körü körüne fanatizm. İnşallah bütün bunların dışında keyifli bir futbol izleriz. 

"ALİ KOÇ GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ"

Olmadı o gol? Fenerbahçe gol mü atacak? O gol olmasa, golü atacak takım yine Fenerbahçe değil. Maçın istatistiklerine bak. Fenerbahçe'nin doğru düzgün pozisyonu bile yok. Rakibin pozisyonları var. Ali Koç gündemi değiştirmek için VAR teknisyenine saldırı icat etti. Bu saldırı Fenerbahçe'nin utanç futbolunu affettirir mi?

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"