comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hasan Kartal: 'Ali Koç'tan sponsorlu sözü aldık. Vedat Muriqi transferi...'

03 Ağustos 2019, Cumartesi 17:56
Hasan Kartal: 'Ali Koç'tan sponsorlu sözü aldık. Vedat Muriqi transferi...'

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriqi transferinde Başkan Ali Koç'tan spnsorluk sözü aldıklarını söyledi. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, DHA'ya yaptığı açıklamada Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye transferi hakkında konuştu. Hasan Kartal, bu satıştan alacakları bedelin 3-4 içinde ödeneceğini söylerken, ayrıca Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendilerine sponsorluk sözü verdiğini söyledi. 

"ALİ KOÇ'TAN SPONSORLUK SÖZÜ ALDIK"
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal yaptığı açıklamada Vedat Muriqi transferi hakkında, "Vedat Muriç'in satışından alacağımız bedel periyodik olarak 3-4 ay içinde ödenecek. Fenerbahçe'den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Bunun dışında bir de sponsorluk sözü verdiler." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye transferi bonservisi


Ali Koç'tan sponsorluk sözü aldıklarını söyleyen Hasan Kartal, "Vedat Muriç'in satışından alacağımız bedel periyodik olarak 3-4 ay içinde ödenecek. Fenerbahçe'den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Bunun dışında bir de sponsorluk sözü verdiler." ifadelerini kullandı. 

ÇAYKUR RİZESPOR'DAN AÇIKLAMA

Başkanımız Hasan Kartal'ın bugün düzenlediği basın toplantısında dile getirdiği sponsorluk ve reklam beklentisine yönelik sözlerinin amacı dışında kullanıldığı görülmektedir. Gerçek mecrasından saptırılmaya çalışılan açıklamanın özü sadece bir beklentinin telaffuz edilmesinden ibarettir. Malum Koç Holding bünyesinde yer alan çok sayıda marka birçok kulübe sponsorluk ve reklam desteği vermektedir. Çaykur Rizespor'un da bunlardan biri olabilme girişiminin tartışmaya açılması iyi niyetten uzak bir davranıştır. 

 Çaykur Rizespor Kulübü tüm markalar gibi, Koç Holding bünyesindeki şirketleri de reklam verenler arasında görmeyi arzulamaktadır. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!