comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hasan Ali Kaldırım, Valbuena ve Mehmet Ekici, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

22 Şubat 2019, Cuma 13:40
Hasan Ali Kaldırım, Valbuena ve Mehmet Ekici, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

Zenit - Fenerbahçe mücadelesinde sakatlanarak yerinie İsmail Köybaşı'na bırakan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisine forma giymesi zor görünüyor. Öte yandan Mathieu Valbuena ve Mehmet Ekici'nin sakatlıklarında son durum haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe, dün akşam Rusya'da Zenit karşısında aldığı 3-1'lik yenilgi ile UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. Zenit - Fenerbahçe maçında sakatlanan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisinde oynayıp, oynamayamacağı büyük merak konusuydu.


Fenerbahçe Haber: Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?


Zenit mücadelesinde sakatlanarak yerini İsmail Köybaşı'na bırakan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisine yetişmesi zor görünüyor. Yürürken dahi ağrıları devam eden Hasan Ali Kaldırım'ın yerine Beşiktaş derbisinde İsmail Köybaşı'nın forma giymesi bekleniyor.

VALBUENA VE MEHMET EKİCİ OYNAYACAK MI?
Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım'ın yanı sıra Mathieu Valbuena ve Mehmet Ekici'nin tedavileri devam ediyor. 3 futbolcunun da derbide oynama durumunun belirsiz olduğu öğrenildi.

ZENİT FENERBAHÇE MAÇI SONU DEĞERLENDİRMELER


Ersun Yanal, Zenit maçı sonrası ne dedi?


ERSUN YANAL'IN SÖZLERİ"

Maç başında çalıştığımız yerden gol yedik. Bu gol maçı eşitledi. Biraz bocaladık ama toparladık. İlk yarıda sonucu aldık. Rakibin direncini de kırdık ama çıkarken top kaybı bizi üzdü. Kimin yaptığı önemli değil. Doğru yoldayız ama sonuç alamıyoruz". 

BASIN TOPLANTISINDA SORU GELMEDİ

"Bizden iyi olmayan Zenit'e elendik. Bunun için üzgünüz. Ancak çalışmaya devam etmek zorundayız. Sonuç almak zorundayız. İyi oyunumuza karşı sonucu getirmek istiyoruz."

Ersun Yanal basın toplantısında soru gelmeyince kısa bir açıklama yaptıktan sonra toplantıyı bitirdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)