comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'ye veda etti

08 Ağustos 2020, Cumartesi 13:04
Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'ye veda etti

Hasan Ali Kaldırım sosyal medyadan yayınladığı mesaj ile Fenerbahçe'den ayrıldığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin tecrübeli sol beki Hasan Ali Kaldırım, sarı lacivertli takıma veda etti. Üst üste açıklanan sol bek transferlerinin ardından Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'den ayrıldığını duyurdu.
 

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'den ayrıldı


Milli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın veda mesajında şu ifadeler yer aldı:

"2012 yılında başlayan Fenerbahçe maceram 8 yılın ardından sona erdi. Kayserispor'dan toy ve heyecanlı bir şekilde geldiğim bu kapıdan kaptanlık mertebesine erişmiş bir tecrübeli oyuncu olarak çıkıyorum. Artık bambaşka bir yolculuğa başlıyor ve zihnimde hep iyi anılarla ayrılıyorum Fenerbahçe'den. Benim bu kulübe transferini sağlayan ve ömür boyu unutamayacağım bir şeref madalyasına sahip olma vesile olan eski başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetimini teşekkür ediyorum."
"ALİ KOÇ YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Bununla birlikte, bana zor zamanlarımda göstermiş oldukları destekten destekten ötürü mevcut başkanımız Ali Koç yönetimine, 8 yıl boyunca uyum içinde çalıştığım hocalarıma ve teknik personele, her zaman biz futbolcuların tüm dertleriyle ilgilenen idari personele ve kulüp emekçilerine şükranlarımı sunuyorum.

"KİMİLERİNİ MUTSUZ ETMİŞ OLABİLİRİM"

"Son olarak büyük Fenerbahçe taraftarlarına şunları söylemek istiyorum; Oynadığım süre boyunca kimilerini mutlu kimilerini mutsuz etmiş olabilirim. Ancak emin olduğum bir şey var ki 3 numaralı çubuklu giymek için her zaman hazır olmak için tüm gayreti gösterdim oynadığım ve oynamadığım her an motivasyonumu yüksek, iş ahlakımı ve disiplinimi en üst seviyede tutarak bu formaya; arkamızdaki milyonlarca taraftarı layık olmaya çalıştım. Şimdi 3 numaralı çubukluyu, bu formanın kıymetini ve sorumluluğunu her zaman bilmenin huzuruyla soyunma odasında bırakıyorum."

HASAN ALİ KALDIRIM, BAŞAKŞEHİR YOLUNDA

Gazeteci Ertan Süzgün, Hasan Ali Kaldırım'ın Medipol Başakşehir ile anlaştığını ve 3 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu. Transferin kısa süre içersinde açıklanması ve Hasan Ali Kaldırım'ın gelecek sezon Medipol Başakşehir forması bekleniyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"