comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Harun Tekin'in elmacık kemiği kırıldı! Sakatlığında son durum

15 Kasım 2020, Pazar 18:22
Harun Tekin'in elmacık kemiği kırıldı! Sakatlığında son durum

Fenerbahçe kalecisi Harun Tekin'in, Fatih Karagümrük ile oynanan hazırlık maçında elmacık kemiği kırıldı ve hastaneye kaldırıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Harun Tekin, Fatih Karagümrük maçında sakatlandı. Hazırlık maçında Fenerbahçe ile Fatih Karagümrük arasında oynanan maçta sakatlanan ve elmacık kemği kırılan Harun Tekin, hastaneye kalrııldı. 

Müsabakanın ikinci yarısında Jimmy Durmaz ile ikili mücadeleye giren Harun Tekin, Jimmy Durmaz'ın kramponunun yüzüne gelmesi sonrasında sakatlandı. Elmacık kemiği kırılan Harun, sedye ile oyundan çıkarıldıktan sonra hastaneye götürüldü. 
Fenerbahçe kulübü, "Yüzüne aldığı darbe sonucu elmacık kemiği kırılan kalecimiz Harun Tekin'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." şeklinde mesaj paylaştı. 

İLK 11'LER

Fenerbahçe: Harun, Lemos, Sadık, Askarov, Mert Hakan, Perotti, Gustavo, Sinan Gümüş, Papiss Cisse, Serhat Ademoğlu, Kemal Ademi

Fatih Karagümrük: Aykut, Alparslan, Koray, Fatih, Biglia, Zeki, Ramazan Civelek, Erik Sabo, Jimmy Durmaz, Aatif, Mevlüt Erdinç

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"