comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Harun Tekin: "Şampiyon biz olacağız"

23 Nisan 2021, Cuma 15:17
Harun Tekin:

Fenerbahçe'de kaleci Harun Tekin, FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de Başakşehir'i deplasmanda mağlup eden Fenerbahçe'de penaltı kurtararak takımının galibiyetinde başrol oynayan Harun Tekin, FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

"MÜCADELEMİZE DEVAM EDİYORUZ"
"Lig uzun bir maraton. Kötü zamanlarımız oldu ama güzel giden zamanlar da oldu. Ayağa kalkmasını bildik. Mücadelemize devam ediyoruz. Son maçta görev bana gelince elimden geleni yaptım. Biz ne kadar istediğimizi ve hırsımızı gösterdik. Son haftalarda takımda birlik ve beraberliğimiz arttı. Biz bir aileyiz ve başarı da böyle gelir. Bundan sonra da böyle olacak."

"BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

"Beşiktaş ile aramızda 3 puan var ama biz buna bakmıyoruz. Maç maç bakacağız ve hepsini kazanarak şampiyon olacağız. Hocamız, bakanımız, herkes inanıyor. Sahada bunu gösterip şampiyon olacağız. Şampiyonluğa katkım olursa en rahat insan ben olurum. Rakiplerimiz de hırsımızı görüyor ve tökezlemeye başladılar. Maçlarımızı kazanırsak şampiyonuz."

"ALTAY ÇOK GÜÇLÜ ŞEKİLDE GERİ DÖNECEKTİR"

"Altay inşallah sağlıklı bir şekilde aramıza dönecek. Biz sürekli birlik içerisindeyiz. Altay çok güçlü bir insan ve güçlü şekilde geri dönecektir. Birbirimize her zaman destek veriyoruz. Ben de ciddi bir sakatlık geçirdim. Sonrasında herkes bana destek oldu. Yüzümde kırıklar vardı ve atlatması zor oldu. Şu anda hiçbir sıkıntı yok. Kariyerimin en zor zamanlarıydı ancak kimse bunu bana hissettirmedi."

"PENALTILARDA RAKİBİMİ STRESE SOKUYORUM"

"Penaltılarda son ana kadar bekleyerek rakibimi strese sokuyorum. Penaltı aslında vuran oyuncu için avantaj. Ben analiz ederek, hislerimi de kullanıyorum. Bazen şans da yanımda oluyor."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"