comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hakan Ural: "Mesut Özil'i sahada tekme tokat dövecekler"

25 Ocak 2021, Pazartesi 18:42
Hakan Ural:

Hakan Ural, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Hakan Ural, Kanal D'de katıldığı programda Mesut Özil'in transferi sonrası Türk futbolu hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

"KİN VE NEFRET ORTAMI YARATTILAR"
Mesut Özil geldi, hoş geldin. İnşallah Türk futboluna ve Fenerbahçe'ye katkı sağlar. 22 yıldır söylüyorum. Düşüncelerimi dile getireceğim. Bununla baş edemedim. En son spor yorumculuğunu bırakıyorum dedim. Bir daha da yapmayacağım dedim. Kin ve nefret ortamı yarattılar. Baş edemedim. Bunun parçası olmak istemedim. 

"MESUT ÖZİL'İ SAHADA TEKME TOKAT DÖVECEKLER"
Mesut Özil geldi ya, edilmedik hakaret kalmayacak. Mesut Özil ile alakalı yapılmadık algı kalmayacak. Sahada tekme tokat dövecekler. Hepsini yazın bir tarafa. Yıllardır Türk futboluna çöreklenmiş çete var. Futbolu hakemler üzerinden manipüle ediyor ki, Fenerbahçe karşıtlığı altında Türk futboluna dinamit koyuyor. 

"SON 10 YILDA FENERBAHÇE İLE UĞRAŞACAĞIZ DİYE TÜRK FUTBOLUNU BİTİRDİLER"

Galatasaray, UEFA Kupası'nı aldı. Zevk alırdık. Müthiş başarı yaşattılar. Türk futbolu kalkındı. Çıtayı yukarı taşıdı. Bir dönem Beşiktaş. Metin-Ali-Feyyaz. Beşiktaş'ı örnek aldılar. Trabzonspor'un Ali Kemal, Osman dönemi. Oradan 1 puan alınmaz. Bu rekabetin kalitesi, samimiyeti Türk futbolunu kalkındırıyordu. Son 10 yılda Fenerbahçe ile uğraşacağız diye Türk futbolunu bitirdiler. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"