comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hakan Çalhanoğlu: "Jorge Jesus'u eleştirmek haddim değil"

17 Kasım 2022, Perşembe 19:38
Hakan Çalhanoğlu:

Hakan Çalhanoğlu, "Arda Güler ve Emirhan İlkhan hakkındaki yorumumu iyi niyetimle söyledim. Asla Jorge Jesus'a eleştiri yapmam. Çok büyük bir hoca. Haddim değil." diye konuştu.

FutbolArena - Inter'de forma giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Hakan Çalhanoğlu, Arda Güler ve Emirhan İlkhan'ın daha fazla süre almasını istediği açıklaması hakkında gelen tepkilere yanıt verdi. Çalhanoğlu, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'u eleştirme gibi bir niyetinin olmadığını ifade etti.

"JORGE JESUS'U ELEŞTİRMEK HADDİM DEĞİL"
"İyi niyetimle söyledim. Asla Jorge Jesus'a eleştiri yapmam. Çok büyük bir hoca. Haddim değil. Ben sadece o an kendimi hissettim. Genç yaşımda oynadığımı söyledim. Onların da daha fazla süre almasını istedim."

"MUSIALA, MOUKOKO, WIRTZ OYNUYORSA ARDA DA OYNAR DEDİM"

"Herkese saygım sonsuz. Kimseyi eleştirmedim. Sadece Arda ve Emirhan'ın daha fazla süre almasını istedim. Almanya'da Musiala, Moukoko, Wirtz oynuyorsa 'Arda da oynar' dedim. Onlar da aynı yaşta. Futbolcu gözüyle bakarak söyledim." 

"JORGE JESUS'UN BELKİ FARKLI DÜŞÜNCESİ VARDIR"

"Ben bütün hocalara saygı duyarım. Jorge Jesus, Arda'yı her gün görüyor. Ben görmüyorum. Belki farklı düşüncesi vardır, güçlenmesini istiyordur. Belki de koruyordur. Ben de oynamasını istediğim için öyle söyledim. Çok yetenekli, çok iyi karakter."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!