comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hadise'den Serhat Akın'a gönderme

11 Mayıs 2018, Cuma 16:57
Hadise'den Serhat Akın'a gönderme

Şarkıcı Hadise, Fenerbahçe'nin ve Milli Takımın eski golcülerinden Serhat Akın'a göndermede bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin ve Milli Takımın unutulmaz golcülerinden Serhat Akın, twitch üzerinden yaptığı yayınlarda anlattıkları ile büyük dikkat çekerken, Hadise hakkında söyledikleri olay olmuştu. Şarkıcı Hadise, Serhat Akın'a instagram hesabından cevap verdi. 


Hadise Serhat Akın hakkında ne dedi?


Hadise konuyla ilgili olarak isim vermeden "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" yazılı bir fotoğraf paylaştı ve instagram hesabından şunları yazdı... 

"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?
Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.

Sevgiler

Hadise" 


Serhat Akın'ın Hadise ile ilgili anısı


Serhat Akın, Hadise ile ilgili anısını şöyle anlatmıştı: "Google'a girerseniz Hadise ile bir röportajımız vardı. Ben Belçika'da Anderlecht'te oynuyordum o zaman. Evli falan değildim tabi, gençtim. O zaman ben daha popülerdim. Hadise de daha yeni ünleniyordu. Hadise'nin o zamanlar saçları küt kesimdi, çirkindi, beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin tabii ki. Sonradan açıldı Hadise arap atı gibi!"

Bu sözler üzerine eşi yayına bağlanan Serhat Akın, eşine 'Neden sürekli yayını takip ediyorsun ya. Biraz birbirimize güvenmemiz lazım. Ben Hadise demedim 'Hades' dedim.' şeklinde durumu izah etmeye çalıştı. Chat ekranında Hadise yazıldığını söyleyen eşine 'Onlar sarhoş, içmişler aşkım ondan Hadise yazıyorlar' diyen Serhat Akın, 'Bak bak yenge mesajlarını görüyor musun?' Böyle bir chat arkamda olsa her sezon gol kralı olurdum" dedi. Eşinin 'Sen çok konuşuyorsun' sözlerine 'Aşkım ben artık karar aldım, yayını açıp konuşmayacağım anasını satayım' diyen Serhat Akın'a eşinden 'Annemi karıştırma' çıkışı geldi. 

Serhat Akın bu durumu da toparlamaya çalışırken, "Ya Hadise'nin gözü kör olmasın, Hadise kim ya? Sen varken Hadise'ye mi bakarım ben aşkım" dedi. Serhat Akın'a eşinden "Sen yalakasın" çıkışı gelince, Serhat Akın "Aşkım öyle deme, yayındayız karizmayı çizdiriyorsun" cevabı geldi.

Türk futboluyla ilgili tüm gelişmeleri Türk Futbolu Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!