comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hadise'den Serhat Akın'a büyük şok! (Hadise Serhat Akın haberleri)

15 Mayıs 2018, Salı 11:01
Hadise'den Serhat Akın'a büyük şok! (Hadise Serhat Akın haberleri)

Hadise Serhat Akın gerginliğinde flaş bir gelişme yaşandı. Hadise Serhat Akın'a dava mı açacak? Hadise kimdir? Hadise Serhat Akın kavgası neden oldu? Hadise Serhat Akın arasında ne yaşandı? Son dakika Hadise Serhat Akın haberleri.

FutbolArena - Hadise Serhat Akın gerginliğinde yeni bir gelişme yaşandı. Şarkıcı Hadise Serhat Akın'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamaların ardından sert bir yanıt vermişti. Bu yanıtın ardından Serhat Akın, Hadise'den özür dilemiş ancak ardından yaptığı fotoğraflı paylaşımla ünlü şarkıcıyı bir kez daha kızdırmıştı. Hadise Serhat Akın arasında ne yaşandı? Hadise Serhat Akın'a neden dava açacak?
 

Magazin Haberleri: Hadise Serhat Akın'a dava açtı mı?


Hadise Serhat Akın kavgasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Fanatik'te yer alan habere göre; Şarkıcı Hadise, kendisi için 'Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı' diyen eski futbolcu Serhat Akın'a 1 TL'lik maddi ve manevi dava açıyor.
 

Serhat Akın'ın İnstagram Hadise paylaşımı


Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın sosyal medya platformunda 'Hadise o zaman küt saçlı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan arap atı gibi açıldı'' sözleri gündeme bomba gibi düşmüş Hadise'yi çok kızdırmıştı. Serhat Akın, Hadise hakkında  sosyal medya hesaplarından bir paylaşım daha yaptı. 

İŞTE SERHAT AKIN'IN HADİSE PAYLAŞIMI
 
 

Bir süredir Twitch platformu üzerinden hem oyun oynayıp, hem de sevenlerimle canlı yayında sohbet etmekteyiz. Yine bu sohbetlerden birinde Hadise hanım ile on sene önce yaptığımız bir röportaj hatırlatılarak kendisiyle alakalı pek çok soru gelmiştir, bu sorulara sohbet ortamının doğallığı içinde verdiğim cevapta o yıllardan sonra Hadise hanımın yaşadığı fiziksel değişimi, herkesin anlamını bildiği, kötü niyet ve argo içermeyen sekilde izah etmeye çalıştım, bu sözlerim yanlış anlaşıldığı gibi halkımıza da yanlış ve çok ağır bir karalama kampanyasıyla aktarıldı. Hata gözetmeden kim olursa olsun bir insanı kırdığım için öncelikle üzülür, sonrasında özür dilerim, fakat herkes tarafından kötü niyet içermediği malum bu sözlerimin kadına şiddet gibi çok hassas bir konuyla duyurulması, eşim ve kızım üzerinden yargılanmaya çalışılmam karşı tarafın iyi niyetli değil, gündeme gelme çabasıyla bana bu ithamlarda bulunduğunu düşündürdü. Ülkemizin önemli sorunlarından biri olan kadına şiddetle ismimin yan yana gelmesi ve ileride kızımın bu açıklamalarla ilgili bana soracağı soruları düşünerek bu açıklamayı yapma mecburiyeti duydum, istemeden de olsa kırdıysam Hadise hanımdan, böyle bir konu ile gündeme geldiğim için de tüm halkımızdan özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla, Serhat Akın

Serhat Akin (@serhatakin81)'in paylaştığı


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!