comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Günün kahramanı Ozan Tufan: "Kaybetseydik utanç verici olurdu"

27 Haziran 2020, Cumartesi 22:43
Günün kahramanı Ozan Tufan:

Ozan Tufan, Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Yeni Malatyaspor'u 3-2 mağlup ettiği maçta 90 ve 90+6'da attığı gollerle takımına galibiyeti getiren Ozan Tufan, FB TV'ye konuk oldu. 

"3 PUANA SAVİNİYORUZ AMA PERFORMANSIMIZ BENİ TATMİN ETMEDİ"
3 puana seviniyoruz ama performansımız beni hiç tatmin etmedi. Kendi açımdan konuşuyorum ama takım arkadaşlarım için de öyledir diye düşünüyorum. Aslında çok sıkıntı yaşıyoruz. Arkadaşlarımız genelde kendi mevkilerinde oynamıyor. Takım için her şeyi yapacağız ama orjinal mevkilerinde oynayamamak sıkıntı. 

"EĞER GERİ DÖNÜŞ YAPAMASAYDIK UTANÇ VERİCİ OLURDU"

Gürkan Kubilay'ın, "Sen bugün Fenerbahçe'nin kasasına 400 bin dolar koydun goller ve galibiyetle. Bu dönemde şu anda 1.000 dolar bile önemli." sözleri üzerine Ozan Tufan, "Çok özür dileyerek söylüyorum. Bugün Fenerbahçe'nin kasasına 400 giren bin dolardan ziyade geri dönüşü konuşulur. Eğer bunu yapamasaydık utanç verici bir gün olurdu 10 kişi rakibe karşı. Bunu Konya'da yaşadık. Utanç verici bir gündü. Bugün de aysını yaşasaydık hoş bir durum olmazdı. 

"MAÇ BİREYSELE DÖNMÜŞTÜ"

İlk yarının son 10 dakikası düşüş yaşadık. İkinci yarıda birilerinin çıkıp artık bir şeyler yapması gerekiyordu. Maç artık bireysele döndü. Rodrigues'e topu atıyoruz. Çalım atıp golü atması lazım. Artık beklentimiz o yönde. Deniz Türüç keza. Maç oralara geldi. 10 kişi Yeni Malatyaspor kapandı ve bizi de daralttı. Mecbur kenarlara inmek zorundaydık. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!