comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Guilherme'den Fenerbahçe transfer sorusuna yanıt!

09 Ocak 2020, Perşembe 19:57
Guilherme'den Fenerbahçe transfer sorusuna yanıt!

Yeni Malatyasporlu Guilherme transferi konusunda açıklamada bulundu. 

FutbolArena - İsmi Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Yeni Malatyasporlu futbolcu Guilherme transfer konusunda açıklamalarda bulundu. Son dönemde özellikle Fenerbahçe iddialarının basında sıkça yer alması üzerine Brezilyalı futbolcu, Türkiye'ye geldiğinde hedefinin büyük takımlarından birinde oynamak olduğunu söyledi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Guilherme Fenerbahçe'ye geliyor mu?


TRT Spor'a konuşan Guilherme yaptığı açıklamada, "Başka takım taraftarlarının beni beğenmeleri güzel bir şey.  Şu an Yeni Malatyaspor'dayım ve tamamen kulübüme odaklandım. Bir teklif gelirse menajerimle oturup konuşulur. Zaten Türkiye'ye geldiğimde hedefim büyük takımlardan birinde oynamaktı." ifadelerini kullandı. 

BAŞKAN ADİL GEVREK NE SÖYLEMİŞTİ?
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ise yine TRT Spor'a yaptığı açıklamada Guilherme'nin geleceğiyle ilgili olarak, "Anadolu takımları olarak teklif gelen her futbolcumuz için, özellikle büyük takımlardan da teklif geliyorsa oyuncunun önünü açmak ve kulüp menfaatleri olarak veririz. Şu anda herhangi bir takım ve kimseyle görüşmedik. Sosyal medyada çıkan haberler var fakat doğru değil. Şu ana kadar herhangi bir görüşme yapmadık." şeklinde konuşmuştu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"