comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Göztepe'de Beto'dan Fenerbahçe - Benfica eşleşmesi yorumu

23 Temmuz 2018, Pazartesi 16:41
Göztepe'de Beto'dan Fenerbahçe - Benfica eşleşmesi yorumu

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. turunda Portekiz'in Benfica takımıyla eşleşmesinin yankıları sürerken Göztepe'nin Portekizli kalecisi Beto'dan önemli açıklamalar geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Benfica ile eşleşirken Göztepe'nin Portekizli file bekçisi Beto'dan açıklamalar geldi.
 

Göztepeli Beto'dan Benfica - Fenerbahçe eşleşmesi yorumu (23 Temmuz Pazartesi)


Göztepeli kaleci Beto, ülke basınında yayın yapan Record'a yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin Benfica karşısında şansının az olduğunu söyledi. Beto, "Fenerbahçe'nin Benfica karşısında çok etkili olacağını zannetmiyorum. Benfica'nın Fenerbahçe'yi eleceğini düşünüyorum" diye konuştu.

İstanbul'daki maçın daha büyük bir atmosferde oynayacağının altını çizen Beto, "Benfica'nın ilk maçı evinde oynaması avantajlı çünkü ikinci maçta, İstanbul'da çok büyük bir atmosfer ve muazzam bir baskı olacak.  Yine de Benfica'nın argümanları Fenerbahçe'den daha fazla" şeklinde konuştu.
 

Fenerbahçe - Benfica maçları ne zaman?


Fenerbahçe ile Benfica Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşı karşıya gelecekler. Fenerbahçe - Benfica maçlarının tarihleri de belli oldu. Fenerbahçe ilk maçı 7-8 Ağustos tarihlerinden birinde deplasmanda oynayacak. Rövanş ise 14-15 Ağustos'ta İstanbul'da oynanacak. 
7-8 Ağustos : Benfica - Fenerbahçe
14-15 Ağustos: Fenerbahçe - Benfica

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"