comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Giuliano: 'Fenerbahçe'ye bunun için geldim'

06 Ocak 2018, Cumartesi 12:43
Giuliano: 'Fenerbahçe'ye bunun için geldim'

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano basın toplantısı düzenledi. Giuliano şampiyonluk yarışından hedeflerine kadar önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano, takımının Antalya kampında basın toplantısı düzenledi. Giuliano önemli açıklamalarda bulundu.

"DOĞRU YOLDAYIZ"
Takım içerisinde ve sahada düzeltmemiz gereken sonuçlar var. Herşey bizim elimizde. Bana göre takım halinde doğru yoldayız. Adaptasyon sürecini atlattım, takım arkadaşlarımı daha iyi anlamaya başladım. Umarım ikinci yarı daha iyi istatistikler yakalarım. Türkiye'de her türlü çalışma ortamı var. Her şey burada müsait. Sağlanan olanaklar nedeni ile Brezilyalı oyuncular başarılı oluyor.


Giuliano'dan şampiyonluk yorumu


Ligin sonlarına doğru bir çok noktayı düzeltip iyi sonuçlar almayı başardı. Doğru yoldayız. Beklentimiz bu gelişimi sürdürüp daha  iyi bir noktaya gelmek. Rekabet ligin seviyesini yukarıya taşıyor. Bu rekabeti gören taraftarlar maçlara geliyor. Türkiye'de futbolan olan sevgi rekabetle birlikte daha yukarı taşınıyor

"KARİYERİMİN EN İYİ SEZONU"

Fenerbahçe'de kariyerimin en iyi dönemini geçiriyorum. Bu gelişimden memnunum umarım daha iyiye gider. Zenit'te bir sezonda 8 gol ve 6 asist yapmıştım. Burada sadece ilk devrede 8 gol 1 asist yaptım. Bu gelişimden memnunum.

"FENERBAHÇE'YE BU YÜZDEN GELDİM"

Ben Fenerbahçe'ye Dünya Kupası'nda oynayabilmek için geldim. Burada sürekli oynayıp performansımı yükseltmek ve Dünya Kupası'nda Rusya'da Brezilya kadrosunda olmak istiyorum. Bunun bir garantisi yok o yüzden sezon sonuna kadar performansımı yükseltip seçilmek için elimden gelen her şeyi yapmalıyım.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)